21 серпня 2017

Вольфі та Наннерль

21 серпня у залі Львівської національної філармонії відбулася одна із найочікуваніших подій фестивалю LvivMozArt – концерт «Вольфі та Наннерль».

Солістами заходу стали ще зовсім юні, однак надзвичайно талановиті музиканти із України, Італії, Австрії та Швейцарії. У їх виконанні слухачі мали можливість познайомитися із трьома композиціями В.А.Моцарта.

У супроводі академічного камерного оркестру «Віртуози Львова», під батутою Сергія Бурка, прозвучали Концерт для флейти, арфи та оркестру До мажор K.299 (Ріккардо Челлаккі, флейта, (Італія), Тяша Ґафнер, арфа (Швейцарія) ), Концерт для скрипки з оркестром №1 Сі-бемоль мажор, K.207 (Стелла Мюллер (Австрія) ) та Концерт для двох фортепіано з оркестром №10 Мі-бемоль мaжор, K.365 (Христина Михайличенко, Богдан Терлецький (Україна) ).

«Вольфі та Наннерль» привабив чималу кількість гостей, серед яких значна частина – діти, які із захопленням спостерігали за солістами, вік яких від 11 до 17 років.

Найбільше овацій отримали найменші учасники концерту – Христина Михайличенко та Богдан Терлецький, які блискуче впоралися із Концертом для двох фортепіано, та дует яких по праву можна назвати українськими «Вольфі та Наннерль»!

Наталія Мендюк

ФОТО: Ірина Середа

 

1 / 12