8 травня 2018

У Львові пройшов перший музичний табір для юних музикантів

З 22 до 28 квітня у Львові пройшов перший музичний табір для юних музикантів зі свієї України. Учасниками стали 70 талантів від 12 до 22 років, що увійшли до складу унікального колективу – Молодіжного симфонічного оркестру України (Youth symphony Orchestra of Ukraine / YsOU).

Впродовж періоду перебування у таборі, музиканти відвідали майстер-класи від п’яти професорів з України та Німеччини: Віктора Рекало (Київ), Марко Комонько (Львів), Устима Жука (Львів), Альбрехта Холдера (Вюрцбурґ, Німеччина). Також відвідали театральні тренінги, лекції та мотиваційні зустрічі з успішними музикантами та громадськими лідерами: акторами театру імені Леся Курбаса — Наталею Рибкою-Пархоменко, Андрієм Водачевим, піаністом Романом Лопатинським, музикознавицею Любою Морозовою, студентами Української академії лідерства.

На думку організаторів, такий табір додасть молоді впевненості та мотивації у розвитку своїх здібностей і таланту. 

«Коли реальні люди, які досягли успіху, підтримують тебе у твоїх кроках – це надихає!» – стверджує директор Молодіжного симфонічного оркестру України/YsOU, диригентка Ірина Вакуліна. 

21 липня у Львові під батутою засновниці та диригентки YsOU Оксани Линів оркестр виступить на Міжнародному фестивалі класичної музики LvivMozArt.

«Цей рік для молодіжного симфонічного оркестру України є надзвичайно важливим. Вся європейська музична спільнота з нетерпінням очікує першого виступу молодих музикантів на найбільшому міжнародному фестивалі молодіжних оркестрів Young Euro ClassicТакож нашим концертом відкриватиметься концертний сезон у престижному залі Австрії Musikverein Graz, де Молодіжний симфонічний оркестр України/YsOU виконає програму на символічну тему «Свобода та права людей».

На цей сезон завдання ускладнюється, оскільки ми будемо виступати вже не спільно з надзвичайно професійним Федеративним молодіжним оркестром Німеччини, а лише своїм основним українським складом. Тому нам потрібно буде успішно скласти цей вимогливий іспит на самостійність та професіоналізм, до якого ми вже починаємо дуже відповідально готуватися», – зазначила Оксана Линів.

1 / 4