Віві Вассилєва

Ударні

Переможницю багатьох міжнародних конкурсів Віві Вассилєву вважають однією з найяскравіших солісток-ударниць світу. Імпульсом до її багатонадійного майбутнього став «урок» на узбережжі маленького болгарського містечка. Тоді, почувши місцевого музиканта, вона вперше захопилася вільними і темпераментними болгарськими ритмами.  Професійні студії Віві почала 2004 року в Клаудіо Естей. Після цього вона підкорювала світ музики впевненими кроками: в 13 років здобула перше місце на конкурсі «Jugend musiziert» і стала наймолодшою учасницею молодіжного оркестру. У 15 Віві з оркестром Баварського радіо презентувала свій перший CD-диск, а в 16 була прийнята як молодша студентка у клас відомого професора, доктора Пітера Садло. Потім Віві здобувала перемоги на конкурсах маримби в Парижі та Нюрнберґу; на 63-му конкурсі ARD, одному з найпрестижніших у світі, юна ударниця отримала два спеціальні призи за особливі досягнення як наймолодша півфіналістка. У пошуках нових звучань Віві відкриває безконечний спектр можливостей ударних інструментів – так бере початок її новий світ власних композицій.

У 2016 Віві гастролювала з Молодіжним оркестром Баварії й отримала премію Культурного товариства Ґастайґ за власні композиції. Також не можна оминути фільм Петри Катаріни Ваґнер «Viel zu nah», до якого юна композитор зімпровізувала всю музику.

Після завершення бакалаврату Віві продовжує навчання в магістратурі у класі проф. Раймонда Карфса у Мюнхені. Восени 2017-го Віві Вассильєва здобула почесну мистецьку відзнаку «Музикант року» у Баварії.

Повернутися до Учасників