Віталій Алексейонок

Диригент

 

Віталій Алексейонок з сезону 2017/18 є диригентом і художнім керівником оркестру Мюнхенської Університету. Він диригував такими оркестрами як Оркестр Лейпцігського Радіо, Оркестр Державної Капели Веймара, Струнний оркестр Люцерна, Оркестр ім. Тосканіні м. Парма, Філармонічні оркестри м. Карлові Вари, Градец Кралове, Львів, Йена.

Як оперний диригент Віталій Алексеёнок працював в оперних театрах Мюнхена, Барселони, Веймара, Граца, Орвието, Варни, а також диригував в 2018 році в рамках проекту «Музика і діалог» новою постановкою опери Моцарта «Дон Жуан» у військовому регіоні України в м. Северодонецьк.

Віталій Алексейонок активно займається педагогічною діяльністю: він був членом журі німецького музичного конкурсу «Jugend musiziert», проводив освітні проекти в Західній і Східній Європі, а також диригував десятками молодіжних оркестрів Німеччини, Італії, Польщі та України. З сезону 2020/21 він працює диригентом у Вищій Школі Музики м. Франкфурт-на-Майні. З сезону 2021/22 Віталій Алексейонок також є головним диригентом Monferrato Classic Orchestra регіону П'ємонт, Італія.

Літом 2021/22 В. Алексейонок став арт-директором фестивалю Kharkiv Music Fest в Харкові.

Повернутися до Учасників