Вінсент Козловський

Диригент

Польський диригент.

Вінсент Козловський провів низку концертів впродовж сезону 2020/2021, котрий проводився в умовах пандемії. Зокрема: виконання Другої, Третьої, П'ятої та Шостої симфоній Людвіга ван Бетховена, декілька фортепіанних концертів разом з Катериною Тітовою у Львівській національній філармонії, а також записати оркестрову партію до найбільшої музичної події 2021 року – гімн до Кліматичного Світового Самміту “Come back to Paradise”.

У грудні 2017 він записав CD для лейблу RecArt із вокально-інструментальними творами Романа Палєстера, кожен з яких є прем’єрним записом з провідними польськими співаками Шимоном Комасою, Івоною Хосса, Хором Краківської філармонії та Beethoven Academy Orchestra.

Обраний з понад 400 претендентів зі всього світу, він був призначений запрошеним диригентом, працюючи поряд з такими митцями, як Вольфганг Рім, Матіас Пінчер, Гайнц Голліґер, Мішель ван дер Аа. Патріція Копачинська високо оцінила його після репетиції скрипкового концерту Ліґеті: “Вінцент надзвичайно точний, зрозумілий, розумний, сповнений ідей та ініціатив. Він диригував так, що я без вагань грала б із ним на найбільших сценах”. Він диригував Lucerne Festival Alumni Ensemble та Lucerne Festival Academy Orchestra у Конгрес-центрі в Люцерні.

 Диригуючи “Весною священною” напам’ять, Козловському вдалося відтворити інтелектуальний композиторський задум, і в той же час спроєктувати підсвідому, внутрішню первинну енергію. – (Magazynszum.pl).

В сезоні 2018-19 він розпочав співпрацю з Львівською оперою, кілька разів диригуючи новою виставою “Правда під маскою”, що складається з “Весни священної” та “Пульчінелли” з новою хореографією Марчелло Алджері. У 2019 році він підтримує тісний зв’язок з Львівською оперою як запрошений диригент, Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії (Міжнародний фестиваль сучасної музики “Контрасти” – концерт-відкриття), дебютує з оркестром INSO-Львів (Bach – BirthdayNight Marathon), й ансамблем Pro et Contra (Сцена нової музики).

Він диригував оркестром Львівського театру опери і балету, Краківської опери, Sinfonietta Cracovia, Beethoven Academy Orchestra, Artur Rubinstein Philharmonic в м. Лодзь, Академічним симфонічним оркестром Львівської філармонії, Orchestra Giovanile Italiana, Lucerne Festival Academy Orchestra, Lucerne Alumni Ensemble, MAV Budapest Orchestra, Trondheim Symfoniorkestre & Opera, Lutosławski Orchestra Moderna, INSO-Львів, Ensemble Nostri Temporis, Thessaloniki Philharmonic Orchestra, оркестрами Вроцлавської й Краківської музичних академій, Dedalo Ensemble, різноманітними камерними проєктами та ін.

Козловський володіє широким репертуаром, симфонічним, оперним та ораторіальним від бароко до сучасності. Він активний учасник освітніх програм для дітей та молоді, а також благодійних організацій. Засновник та керівник Lutosławski Orchestra Moderna — ансамблю, який спеціалізується на сучасній музиці та із величезним успіхом дебютував на Міжнародному фестивалі сучасної музики “Варшавська осінь” у 2014 році.

У вересні Козловський диригуватиме на інавгураційному концерті 64 сезону Міжнародного фестиваль сучасної музики “Warsaw Autumn”.

Вінсент Козловський здобув ступінь кандидата наук у Докторальній Школі Музичної Академії названої на честь Кшиштофа Пендерецького у Кракові за фахом симфонічного та оперного диригування, отримав диплом з найвищою відзнакою. Навчався у класі маестро Павела Пшитоцького. Також є випускником консерваторії ім. Джузеппе Верді Мілані. Вінсент є випускником Lucerne Festival Academy (2017), а також навчався в Музичній академії Кіджи.

Повернутися до Учасників