Віктор Андрійченко

Контртенор, скрипка

Народився 1986 року в місті Києві. 2010 року закінчив навчання в Національній музичній академії ім. П.І. Чайковського по класу скрипки. Впродовж 2013-2015 рр. — перший скрипаль у Національному заслуженому академічному симфонічному оркестрі України. У той же час він працює над підготовкою свого голосу як контртенор: відвідує майстер-класи у Швейцарії та Німеччині, з березня 2016 року приватно займається з проф. Габріелою Фукс (Мюнхен) та проф. Елізабет Вілке (Зальцбург). З травня 2016 року — стипендіат фонду Мюнхенського музичного товариства. З жовтня 2017-го продовжує музичну освіту на вокальному факультеті в Університеті мистецтв м. Ґрац (Австрія) у всесвітньовідомої оперної співачки професора Олени Панкратової.

Впродовж 2014-го концертує у Польщі та Швейцарії як скрипаль та контртенор. У червні 2015-го — фіналіст і соліст трьох проектів конкурсу вокалістів камерної опери «Kammeroper Schloss Rheinsberg» (Німеччина): «Galaopera», «Farfallino», «Rock Barock». У 2016 році бере участь у постановці «Театрверк Мюнхен» опери Г.Ф. Генделя «Альцина» в ролі Руджеро, а також у концертах, серед яких: концерт української музики з камерним оркестром «Україна» в Мюнхені, презентація фестивалю LvivMozAt у Львові, де виконував твори Г.Ф. Генделя, Д. Бортнянського, Е. Гумпердінка, сольний вечір «Арії серця» в салоні «Bechstein» у Києві.

У березні 2017 року успішно дебютує на сцені Національної філармонії України в Києві із Національним камерним ансамблем «Київські солісти» у концерті, який наживо записало Національне радіо України. Бере участь у концерті, приуроченому до днів міста Києва у Мюнхені в Малому залі (Gasteig) Мюнхенської філармонії у червні 2017-го. Учасник двох проектів на першому міжнародному фестивалі LvivMozArt 2017: «У скельцях бароко» та «Втеча».

У 2018-му провів чотири концерти із симфонічним оркестром Ставангера (Норвегія), брав участь у гала-концерті на відкритті другого оперного фестивалю «OperaFest Tulchyn» (Україна) та у гала-концерті «З глибини серця» у місті Саарбрюккен (Німеччина).

Повернутися до Учасників