Тріо SoloWay

Тріо

Учасники: Олена Місьо (фортепіано, Україна)

Андрій Уграк (скрипка, Україна)

Ана Копше-Лобо (віолончель, Словенія)

Тріо SoloWay заснували у 2015 році студенти Університету музики і виконавського мистецтва м. Ґрац (Австрія). Учасники тріо навчаються у провідних професорів університету як солісти, паралельно вдосконалюючи навички камерного музикування у класі професора Чаі Чао.

Незважаючи на молодий вік ансамблю, тріо SoloWay здобуло низку нагород на міжнародних конкурсах, зокрема срібну медаль у 2016-му та золоту в 2017 році на «Martha Debelli Stipendiumwettbewerb» (Ґрац, Австрія), І премію на ХІ міжнародному конкурсі «Internazionale di Esecusione Musicale – Giovani Musicisti» (Тревізо, Італія), фіналісти «COOP Music Awards" (Кремона, Італія). У квітні 2018 року тріо виступило на престижному концерті «Zusammenspiel», для якого на конкурсній основі відбирали найкращі камерні колективи університету. Їхній виступ записало австрійське радіо ORF1, після чого колектив отримав запрошення на фестиваль «Neuberger Kulturtage» у Штирії. 2018 року ансамбль записав для ORF1 та «Radio Klassik» у Відні твори Франца Шуберта та Антона Аренського.

Попри конкурсну діяльність, тріо SoloWay є незмінним учасником головних концертів університету: вже традиційними стали їхні виступи на симпозіумах «Trio Еlegiaque», «Spiegelungen», «Redoute» та ін. У червні тріо SoloWay виступило на одному з концертів «Klassischer Aperitif» у найбільшому концертному залі Штирії – «Мюзікферайн Ґрац».

Повернутися до Учасників