Фото: Сергій Горобець

Titova Wiersocki Duo

фортепіанний дует

Дует Катерини Тітової та Едгара Вірсоцькі створений 5 років тому і протягом цього часу вони виступають в Європі. Titova Wiersocki Duo є амбасадорами міжнародного виробника музичних інструментів, компанії Casio. 

Катерина Тітова (Німеччина – Україна) 

Відома українська піаністка, лауреатка більше 20 престижних міжнародних конкурсів. Народилась на Донеччині, навчалась у Харківській ССМШ-і. Освіту здобувала в музичних академіях в Німеччині (Мюнстер та Дрезден), вдосконалювала свою майстерність у Франції (в професора Ігоря Благодатова), Італії та Великій Британії. Піаністка активно гастролює в США та Європі, співпрацювала з Нідерландським симфонічним оркестром, оркестром Празької філармонії, Віденським камерним оркестром та іншими. Дебютний диск Катерини Тітової з творами Рахманінова видав лейбл «Sony Classical». З 2001 року мешкає в Німеччині. Викладала в Музичній академії Дрездена. Активно співпрацює з українськими оркестрами та диригентами, у 2018 році у виконанні Катерини під батутою Оксани Линів, відбулась прем’єра фортепіанного концерту В.Барвінського у Німеччині.

 

Едгар Вірсоцкі (Білорусь – Німеччина)

Едгар Вірсоцкі народився в Білорусі, з дитинства почав займатись грою на фортепіано. Навчався в Мінському університеті, яку закінчив з відзнакою. Пізніше здобував музичну освіту в університетах Ґданська та Варшави, а також у Ганновері. Едгар є лауретом міжнародних музичних конкурсів, зокрема  у Нью-Йорк, а також музикант є стипендіатом премії Сари Лахат (Ізраїль) та Фонду Jütting (Німеччина).

З 2019 року викладає в Дрезденській музичній академії.

Повернутися до Учасників