Роман Холматов

скрипка

Народився у 1994 році у Херсоні в родині музикантів. Навчання на скрипці почав у 4 роки. У 8 років отримав Першу премію на Всеукраїнському конкурсі ім. Бетховена у Харкові. Свій перший сольний концерт дав у 11 років. Навчався у Київській спеціалізованій музичній школі ім. Миколи Лисенка у класі Тетяни Сніжної, а потім у Національній музичній академії України ім. Петра Чайковського у класі Сергія Шотта.

Протягом усіх років навчання в музичній школі Роман був лауреатом численних міжнародних конкурсів. Щороку як соліст він виступав з херсонським Камерним оркестром «Гілея», давав сольні концерти. У 2013 році Роман став фіналістом Першого міжнародного конкурсу ім. Олега Криси у Львові, а у 2015 році – лауреатом Третьої премії на Першому міжнародному конкурсі скрипалів Ежена Ізаї у м. Льєж (Бельгія) та лауреатом Першої премiї на V Mirecourt International Violin Competition (Францiя).

З 2018 року музикант виступає з Національним камерним оркестром «Київська камерата». Роман Холматов грає на скрипці Joseph Kloz 1807 року.

 

Повернутися до Учасників