Фото: Decca / Simon Fowler

Пумеза Мацікіза

сопрано

Південно-африканська оперна співачка Пумеза Мацікіза навчалася в Університеті Кейптауна (Південно-Африканська Республіка) та в Королівському музичному коледжі.

Співачка підписала ексклюзивний контракт з компанією Decca Classic на випуск своїх сольних альбомів.В сезоні 17/18 сезоні Пумеза Мацікіза виступила із сольними концертами в  в Ріо-де-Жанейро, Страсбурзі, взяла участь у фестивалі Дмитра Корчака в Новосибірську, на фестивалі SONORA 701.

Також співачка дебютувала з партією Мімі в опері “Богема” в Державній опері Вісбадена (Німеччина).

Її останні виступи пройшли в Tearto alla Scala в Мілані, Dallas Opera в Америці, на BBC Proms в Лондоні. В рамках концертного туру з славетним тенором Ролландо Вільязоном Пумеза Мацікіза з великим успіхом нещодавно концертувала різними містами Європи. Музичні критики високо оцінюють особливий тембр голосу Пумези, зокрема рецензент видання The Spectator пише: “Думаю, я знайшов нову Марію Каллас.” Пумеза Мацікіза активно займається розвитком культури на своїй Батьківщині –  Південній Африці та є ініціатором багатьох мистецьких та соціально-благодійних проектів.

 

 

Повернутися до Учасників