Ольга Безсмертна

Сопрано

З моменту вражаючого дебюту в сезоні 2014/15 на сцені Віденської опери у партіях Русалки та Рахіль (опери «Русалка», «Жидівка») Ольга Безсмертна зарекомендувала себе як одна із найяскравіших молодих виконавців сьогодення завдяки «чудовому голосу» («Die Presse»). Вона приєдналася у лютому 2012-го до трупи Віденської опери, з якою гастролювала, зокрема, на сценах «Laeizshalle» у Гамбурзі та «Stefaniesaal» у Ґраці. Окрім того, 2015-го дебютувала на Зальцбурзькому фестивалі у партії Марселіни в новій постановці опери «Фіделіо» Л. ван Бетовена. Ольга Безсмертна співала на концертах камерного оркестру «Camerata Salzburg», які відбувалися в «Моцартеум Зальцбурґ».

У її репертуарі партії з опер В.А. Моцарта – Графині («Весілля Фіґаро»), Паміни («Чарівна флейта»), Донни Ельвіри («Дон Жуан»), Фйорділіджи («Так чинять усі»), а також Мікаели («Кармен» Ж. Бізе), Маргарити («Фуст» Ш. Гуно), Недди («Паяци» Р. Леонковалло),  Марфи («Царева наречена» М. Римського-Корсакова), Тетяни («Євгеній Онєгін» П. Чайковського), Іоланти («Іоланта» П. Чайковського), Земфіри («Алеко» С. Рахманінова), Феніс («Арміда» К.В. Глюка), Лю («Турандот» Дж. Пуччіні), Мелізанди («Пеллеас і Мелізанда» К. Дебюссі).  

У 2011 році Ольга Безсмертна здобула перемогу на міжнародному вокальному конкурсі «Neue Stimmen» Фундації Бертельсманн. Також улітку 2011-го вона брала участь у Проекті молодих співаків у Зальцбурзі.

Ольга Безсмертна завершила навчання у Національній музичній академії України імені П. Чайковського 2010 року.

Повернутися до Учасників