Олександр Леонов

З 2016 року навчається у Київському інституті музики, в класі Юліани Яблонської. З 2012 по 2016 рік навчався на фортепіанному відділі коледжу при Київському інституті музики ім. Глієра. Закінчив навчання з червоним дипломом. З 2003 по 2012 рік навчався в Запорізькій дитячій музичній школі №4 в класі Наталії Вальтер.
З 2003 року брав участь у міських, обласних, а згодом і міжнародних конкурсах. Був артистом дитячої музичної філармонії м. Запоріжжя.
3 премія, бронзова медаль, спеціальний приз ім. Івана Карабиця, спеціальний приз від професора Паризької консерваторії Марьяна Рибіцького на Міжнародному конкурсі молодих піаністів пам’яті Володимира Горовиця у 2017 році (м. Київ).
Переможець стипендіальної програми YAMAHA 2016-2017 рр. у Дубаї, ОАЕ (Yamaha Music Gulf FZE).
У 2013 році успішно пройшов майстер-клас у професора Я. Кацмана (USA) у Літній музичної академії (м. Київ), де виконав концерт Л. Бетховена №1 для фортепіано з оркестром у супроводі Національного симфонічного оркестру України під орудою Наталії Пономарчук.
У 2017 році виступив із серією концертів у залах Європі: Großen Saal у Пфорцхаймі, Rathaus Saal у Пфаффенхофені (Німеччина), Konzert Saal у Шробенхаузені (Німеччина), Cortot hall у Парижі (Франція).
Олександр був слухачем на Art of the Piano by Awadagin Pratt in Cincinnati (USA) в 2017 році. 

Брав участь в майстер-класах Валерія Пясецького (Росія), Наталії Кудрицької (Україна-Франція),
Юрія Кота (Україна), Антонія Баришевського (Україна), Бориса Блоха (Німеччина), Марка
Лакіровича (США).

Повернутися до Учасників