Оксана Линів

диригент

 

Засновниця та арт-директор фестивалю LvivMozArt. З вересня 2017 року — головний диригент опери та філармонійного оркестру м. Ґрац (Австрія). Засновниця, арт-директор і диригент Молодіжного симфонічного оркестру України (YsOU).
У 2004 році здобула ІІІ премію на Міжнародному конкурсі диригентів імені Ґустава Малера у Німеччині. У 2008–2013 рр. працювала в Одеському національному академічному театрі опери та балету. Впродовж 2013-2017 рр. — диригент і музичний асистент генерального музичного директора Баварської державної опери (Мюнхен, Німеччина). У вересні 2017-го разом із Ґрацьким симфонічним оркестром дебютувала на сцені Золотого залу «Мюзікферайн» у Відні. Серед останніх оперних постановок Оксани Линів у якості запрошеного диригента – «Летючий голландець» Р. Ваґнера у Великому театрі Лісеу в Барселоні (Іспанія) та «Леді Макбет Мценського повіту» Д. Шостаковича у Баварській державній опері Мюнхена (Німеччина).
В наступному сезоні як запрошений диригент дебютує на сценах Оперного театру Штутґарта і «Deutsche Oper Berlin» (Німеччина) й «Theater an der Wien» (Австрія), а також співпрацюватиме з Оркестром імені А. Брукнера в Лінці, Тірольським симфонічним оркестром Інсбрука, Альпійським симфонічним оркестром, Баденською міською капелою, Дюссельдорфським філармонійним оркестром та Дуйсбурзьким філармонійним оркестром, з яким дебютує на сцені «Концертґебау» в Амстердамі. Ініціювала створення Молодіжного симфонічного оркестру України, який влітку 2017 року здійснив перше концертне турне на сценах Львова, Києва, Бонна та Берліна. Співпрацювала з оркестрами України, Німеччини, Австрії, Швеції, Норвегії, Чехії, Угорщини, Іспанії, Естонії, Румунії, Швейцарії, Японії.

 

 

Паралельно з блискучою інтернаціональною кар’єрою, диригентка палко опікується розвитком класичної музики в Україні та є культурним амбасадором України у світі.

Повернутися до Учасників