Молодіжний симфонічний оркестр України

оркестр

Створення Молодіжного симфонічного оркестру України (YsOU) у 2016 році ініціювали три німецькі інституції – Бетховенський фестиваль у м. Бонн (BeethovenFest Bonn), Федеративний молодіжний оркестр Німеччини, Deutsche Welle, а також фестиваль LvivMozArt та диригент Оксана Линів, яка є співзасновницею та арт- директором оркестру.
Колектив об'єднав найталановитіших молодих музикантів віком від 12-ти до 22 років з усіх куточків України. Вперше Молодіжний симфонічний оркестр України був презентований на фестивалі LvivMozArt–2017, де молоді музиканти виступили із Федеративним молодіжним оркестром Німеччини, разом із яким впродовж серпня-вересня 2017 року мали концерти у Києві та містах Німеччини (Бонн, Берлін).
Наприкінці 2017 року відбулося конкурсне прослуховування та розширення складу до великого симфонічного оркестру (70 учасників). У квітні 2018-го для його учасників відбувся перший музичний табір (YsOU Music Camp), насичена програма якого включала численні лекції, майстер-класи, а також репетиції й підготовку програм майбутніх концертів. Впродовж 2018 року Молодіжний симфонічний оркестр України
під керівництвом Оксани Линів виступить на другому фестивалі LvivMozArt у Львові, а також на провідних сценах Європи: на фестивалі Young Euro Classic у Берліні (Німеччина) – цей виступ обраний для живої трансляції каналом ARTE; та на відкритті концертного сезону з програмою «Будуємо мости» у концертному залі «Musikverein» м. Ґрац (Австрія). 

Спільно з скрипалем Валерієм Соколовим та ансамблем  KURBASY у квітні 2019 р. Молодіжний Симфонічний Оркестр України записав CD диск з програмою українських композиторів( диригентка - Оксана Линів).

 

 

Повернутися до Учасників