Мюріель Разаві

Альт

Американсько-іранська альтистка Мюріель Разаві нині навчається в магістратурі у проф. Тетяни Мазуренко в Лейпцизі. До того впродовж 2012–2017 років вона була студенткою проф. Табеї Ціммерманн. Здобувала досвід на міжнародних майстер-класах таких відомих музикантів, як Райнер Куссмал, Гатто Беєрлі, Вольфрам Кріст, Нобуко Імаї і Жан Сулем.

З 2016-го навчається гри на бароковому альті у дворічній академії історично інформованого виконавства в оркестрі «Balthasar Neumann Ensemble» під керівництвом Томаса Генґельброка. Учасниця «West Eastern Divan Orchestra» маестро Даніеля Баренбойма та камерного оркестру «Le Concert Olympique» Жана Каєрса.

Лауреат міжнародного музичного конкурсу «Città di Cremona» Міжнародного альтового товариства в Італії (2016) та Міжнародного конкурсу імені Міхала Спісака у Польщі (2017).

Мюріель неодноразово запрошували як виконавицю камерної музики на численні міжнародні фестивалі, зокрема «Semanas Musicales de Frutillar» у Чилі, де вона також давала майстер-клас. Брала участь у Міжнародній академії Сейдзі Одзави в Швейцарії та Міжнародній академії фестивалю у Церматті (Швейцарія) під керівництвом «Scharoun Ensemble» Берлінського філармонійного оркестру.

Повернутися до Учасників