Меліса фон Вепі

перформанс

Швейцарсько-французька мисткиня Меліса Фон Вепі розпочала свою циркову кар’єру у віці 5 років в “Майстерні мистецтв” Женевського цирку. Разом із Хлоєю Моглія Меліса заснувала  “Moglice-Von Verx Company” і в цьому тандемі було створено декілька вистав: : “Un Certain endroit du ventre” (2001), “Temps Troubles” (2003), “I look up, I look down…”(2005).

З 2007 року Меліса фон Вепі проводить унікальне художнє дослідження, в якому  розробляє сценографічні елементи для кожного шоу. Акробатика стала невід'ємною частиною її драматургії, яка також пов'язана  з театром і танцем: фізичним та внутрішнім формами гравітації.

Зустріч з Бутом і Сумако Косекі вплинула на її художній всесвіт, а також на тісну співпрацю з композиторами Жаном-Даміеном Рателе і Стефаном Олівою.

З 2010 Меліса Фон Вепі створює проекти під назвою компанії "Happés", що у французькій мові означає те, що “всмоктується” у всесвіт поетичних, філософських і казкових метафор, викликаючи універсальні почуття та запитання. Саме ця лінія проходить через твори Меліси, написані спільно з  Pascale Henry і Noir M1: VieLLeicht (2013), J'ai horreur du printemps (2015), L'Aérien (2017).

 

Повернутися до Учасників