Маргарита Почебут

скрипка

Талановита восьмирічна скрипалька, вихованка професорки Богдани Півненко, лауреатка багатьох міжнародних конкурсів в Україні та у Європі.

Почала грати у шестирічному віці, блискуче склала вступні іспити до Київської спеціалізованої музичної школи-інтернату ім. Миколи Лисенка. Вже за 6 місяців після початку навчання Маргарита вийшла на велику сцену і вперше зіграла з симфонічним оркестром. Того ж року вона взяла участь у першому в своєму житті конкурсі – Міжнародному конкурсі скрипалів ім. Міши Ельмана. І отримала Гран-прі.

Маргариті аплодували у концертних залах Італії, Словаччини, України, Хорватії, Чехії. Сьогодні в активі музикантки вже понад 20 виступів у супроводі оркестру, кожного разу із новою складною програмою. Швидкість та якість підготовки Маргарити до концертів, фестивалів, конкурсів та майстер-класів справді вражає.

Вона брала майстер-класи у таких відомих сучасних скрипалів, як Ігор Бендерський, Вадим Бродський, Захар Брон, Олександр Брусіловський, Борис Гарлицький, Олег Криса. 2019 року вона отримала особисте запрошення до літнього Music Camp від маестро Шлома Мінца.

Камерну музику та низку віртуозних концертних творів Маргарита виконує в дуеті зі своєю старшою сестрою Єлизаветою.

 

Повернутися до Учасників