Костянтин Тімохін

Валторна

У віці семи років був зарахований до Київської середньої спеціальної музичної школи імені М.В. Лисенка, де навчався гри на валторні, скрипці та фортепіано. Згодом продовжив навчання у Національній музичній академії України імені П.І. Чайковського в Києві та Женевській музичній консерваторії. Там, окрім занять з диригування та камерної музики, опановував майстерність гри на валторні під керівництвом Бруно Шнайдера, отримавши диплом із відзнакою як сольний виконавець. Продовжив освіту в Цюріхській вищій школі музики і театру під керівництвом Девіда Джонсона, яку він з успіхом закінчив, отримавши ще один диплом сольного виконавця. Костянтин пройшов додаткові курси гри на бароковій та натуральній валторні в класі Глена Борлінґа.

Костянтин Тімохін – переможець Міжнародного конкурсу валторністів у Мінську (Білорусь) та Національного конкурсу музичного мистецтва в м. Рід (Швейцарія).

У віці 17-ти років дебютував як соліст з Українським молодіжним оркестром в рамках концертного туру Японією. Успішно виступав із різними симфонічними оркестрами Європи, виконуючи концерти для валторни В.А. Моцарта, Дж. Гайдна, Л. Керубіні, Р. Глієра, Е. Бозза та К.М. фон Вебера. Також виступає по всьому світі з камерними ансамблями, серед яких Струнний квартет Колорадо (США), Ансамбль Фіделіо та Контршан Женеви, Бароковий ансамбль Йофін Цюріха. Виступав разом із Чечілією Бартолі у програмі «Sacrificium», яка була відзначена нагородою Ґреммі.

Костянтин Тімохін є першим валторністом у Женевському камерному оркестрі та Симфонічному оркестрі Санкт-Галлена, а також Оркестрі опери в Цюріху, на теперішній час обіймає посаду концертмейстера групи валторн у Базельському камерному оркестрі, з яким бере участь у гастрольних турах за участю всесвітньовідомих солістів та диригентів, виступаючи в найбільших концертних залах світу. Як соліст на аутентичних інструментах регулярно виступає з Оркестровим ансамблем Каназава (Японія), «Лє Мюзісьєн дю Лувр» під керівництвом Марка Мінковські (Франція) та «Джардіно Армоніко» (Італія) під керівництвом Джованні Антоніні. Костянтин Тімохін здійснив записи з престижними лейблами, серед яких Sony та Naïve, а також записував музику для багатьох радіостанцій.

Повернутися до Учасників