Гершвін Квартет

Склад:
Міхель Ґершвін, скрипка
Наталія Райтель, скрипка
Владімір Куниця, альт
Дмітрій Ґорновський, віолончель

Чотири музиканти, які об’єдналися в ансамбль з 1990 року, не обмежуються певним стилем, епохою або композитором. Визнані шедеври з класичної, а також сучасної, джазової та латиноамериканської музики є основою їхніх концертів.

Ансамбль складається з представників російської інструментальної школи та призерів різних міжнародних музичних конкурсів. Недаремно критики коментують професійний рівень, злагодженість емоцій та інтелектуального мислення і відчуття музикантів, інтерпретацію, а також блиск виконання.

Назва квартету походить від виняткового першого скрипаля Міхеля Ґершвіна, який отримав міжнародне визнання в 1988 році як головний призер міжнародного конкурсу "David Oistrach Competition". Після того, як він обіймав посади концертмейстера Національного оперного театру в Ліоні та філармонічного оркестра Франкфурта, Гершвін зосередився на своїх сольних концертах та як концертмейстер "Квартету Ґершвіна".

Квартет виступав по всій Європі, США, Росії, Бразилії, Азії,  в Дубаї, Лівані та Ізраїлі. Вони співпрацювали з національними та міжнародними музикантами, серед яких Давид Ойстрах, Юрій Башмет, Ґіора Фейдман, Мішель Портал, Мікіс Теодоракіс, Ліана Ісакадзе, Єлєна Башкірова та Андрій Гаврилов. Гостьові виступи включали багато міжнародних фестивалів, зокрема музичний фестиваль Шлезвіг-Гольштейн, музичний фестиваль Рейнґау, фестиваль Мекленбург-Передня Померанія, Саарський музичний фестиваль, Ізмірський та Альтенбурзький міжнародні фестивалі, фестиваль Аль-Бустан в Бейруті, королівський фестиваль Міраж Дубаї та фестиваль Music Summer Saas-Fee and Villa Musica.

 

Повернутися до Учасників