Франц Ксавер Традлер

Труба

Франц Ксавер Традлер народився у Траунштайні, Баварія. Перші заняття гри на трубі розпочав дев’ятилітнім в Андреаса Оттла, музиканта Баварського державного оркестру, і розпочав свою музичну кар’єру в музичній групі Ваґінґ-ам-Зе. Після двох років навчання у Професійній школі музики м. Альтеттінґ вивчав музичну педагогіку в Дармштадській академії мистецтва у Манфреда Бокшвайґера, яку завершив 2013 року, отримавши диплом та мистецький сертифікат. Диплом бакалавра здобув у проф. Ганса Ґанша та проф. Андреаса Оттла в Університеті «Моцартеум» Зальцбурга, який закінчив 2016 року з відзнакою. З квітня 2016-го до березня 2017 року був другим трубачем у Мюнхенському симфонічному оркестрі на тимчасовому контракті.

Франц також був учасником оркестрової академії Баварського державного оркестру та Академії Андехса Орффа оркестру Мюнхенського радіо. Грав у складі різних колективів: в оркестрах Баварської державної опери та Мюнхенського радіо, Мюнхенському симфонічному та Бременському філармонійному оркестрах, Південно-західному німецькому філармонійному оркестрі (м. Констанц), в театрі Реґенсбурґа, філармонійному оркестрі м. Бад-Райхенгалль, Поліцейському оркестрі Баварії, оркестрі театру Пассау.

З жовтня 2017-го здобуває диплом магістра-виконавця на трубі у Гамбурзькій вищій школі музики і театру в проф. Маттіаса Гофса. Окрім класичної музики, виконує богемську духову музику у колективах «Berthold Schick and his Allgäu 6» та «6-Egg-Musi», у баварському фольклорному гурті з Ваґінґ-ам-Зе, з яким виборов приз Герми Гаселштайнер і відзнаку «відмінно» на Альпійському фольклорному музичному конкурсі 2010 року в Інсбруці.

Повернутися до Учасників