Єлизавета Почебут

фортепіано

Дванадцятирічна піаністка вже завоювала велику кількість нагород на міжнародних конкурсах, виступала перед глядачами в Австрії, Бельгії, Грузії, Італії, Польщі, Словаччині, Україні, Чехії.

Свій перший конкурс – Міжнародний конкурс піаністів ім. Моцарта (Рим, Італія) – Єлизавета виграла у віці 7 років. Вона отримала Гран-прі та відгук міжнародного журі, яке назвало її «маленьким Моцартом». Її найяскравішими конкурсними здобутками є перемоги на конкурсах 3d International Competition for Young Pianists «Merci Maestro» 2018 (Бельгія), 5th International Subcarpathian Chopin Piano Competition 2019 (Польща); Peter Toperczer International Piano Competition 2019 (Словаччина).

Не зважаючи на юний вік, Єлизавета грає зовсім «недитячий» репертуар, включаючи до своїх програм твори Бетховена, Ліста, Рахманінова, Чайковського, Шопена.

Музикантка є активним учасником літніх майстер-класів у Міжнародному інституту музики м. Віденя (Австрія), Літній музичній академії ім. Володимира Горовиця (Україна) та Міжнародній академії музики «Mozarteum» (Австрія).

Сьогодні Єлизавета виступає як сольний виконавець, а також як соліст з оркестром; виконує камерну музику та віртуозні концертні твори в дуеті з молодшою сестрою Маргаритою.

 

 

Повернутися до Учасників