Дмитро Удовиченко

скрипка

Вивчає музику з п’яти років. У шість років розпочав навчання в Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті під керівництвом Людмили Вареніної.

Дмитро є переможцем багатьох міжнародних музичних конкурсів. Він отримав головні призи на Міжнародному конкурсі Леопольда Ауера (Росія), на V Міжнародному конкурсі скрипалів імені Яші Хейфеца 2017 (Литва) та Гран-прі на 2018 Andrea Postacchini Competition (Італія). У жовтні 2018 року музикант отримав Другу премію, Приз глядацьких симпатій та Приз інтернет спільноти на Міжнародному конкурсі скрипалів Йозефа Йоахима (Німеччина).

Він грав на скрипці Pietro Guarneri 1702 року, наданій Villa Musica Rheinland-Pfalz Foundation.

Дмитро виступав з відомими оркестрами: оркестром «Віртуози Москви» під орудою Володимира Співакова (Москва), Харківським філармонічним оркестром, Молодіжним симфонічним оркестром (Харків), Луганським філармонічним оркестром, Полтавським філармонічним оркестром та Симфонічним оркестром Криму.

Музикант брав участь у майстер-класах таких професорів, як Борис Гарлицький, Наталія Боярська, Ольга Пархоменко, Дмитро Ситковецький, Сергій Островський, Анна Чумаченко, Леонідас Кавакос, Крістіан Тетцлафф.

Дмитро – стипендіат Leonidas Kavakos LKM scholarship та благодійного фонду VERE MUSIC FUND.

У 2013 році він був прийнятий у клас професора Бориса Гарлицького у Folkwang Universität der Künste (Ессен, Німеччина). У жовтні 2016 року розпочав навчання на бакалавраті у тому ж університеті.

У 2017 брав участь у декількох фестивалях та майстер-класах в Академії Kronberg за запрошенням Академії: «Mit music miteinander», березень 2017; «Violin masterclasses», травень 2017; «Kronberg Academy Festival», жовтень 2017.

Зараз музикант грає на скрипці Giovanni Battista Guadagnini, яка надана фондом Franz Behrens Stiftung.

 

Повернутися до Учасників