Арсеній Ставицький

Віолончель

Народився у 2000 році у Києві у родині професійних музикантів.
У віці шести років розпочав навчання як віолончеліст у Дитячій музичній школі № 3 ім. В. Косенка, в класі педагога Тамари Полякової. Навчався у Київській середній спеціалізованій музичній школі ім. М. В. Лисенка в класі Олени Червової та у Харківській середній спеціалізованій музичній школі-інтернаті в класі професорки Олени Щелкановцевої. З 2013 року займається композицією в класі Людмили Шукайло, а з 2015 року опановує мистецтво диригування у класі Романа Ущаповського.
В 2017 році вступив до Харківського національного університету мистецтв ім. І. П. Котляревського.

Весною 2013 року здобув Першу премію на II Міжнародному конкурсі Євгена Станковича.
Влітку 2013 року концертував у Словенії, Італії, Сербії, Хорватії, Боснії та Герцеговині у складі проекту Wonderful Youth Orchestra, Summer tour-2013.
У березні 2016 року здобув Першу премію та спеціальний приз від асоціації «Мистецтво без кордонів» (м. Базель) у номінації «соліст з фортепіано».
У серпні 2016 року виступав як соліст та ансамбліст у Франкфурті-на-Майні, Дармштадті, Кайзерслаутерні, Гохтаунусі та Вісбадені (Німеччина) на II Міжнародному музичному фестивалі «Classic for Peace».
Брав участь у майстер-класі з концертмейстером групи віолончелей, солістом оркестру Оперного театру м. Кассель (Німеччина) Євгеном Ліфшицем.

Повернутися до Учасників