Андрій Малахов

альт

Походить з музичної родини: його батько Андрій Малахов старший – відомий в Україні педагог по класу скрипки. 
Сам Андрій розпочав заняття музикою у чотирирічному віці у стінах КССМШ ім. Лисенка, спочатку на скрипці, а вже в 11 років вирішив грати на альті. 
Навчався в НМАУ ім. Чайковського у класі професора Кулакова, був учасником квартету Post Scriptum, ансамблю Nostri Temporis, ставав лауреатом міжнародних конкурсів у Словаччині, Фінляндії та Україні, гастролював за кордоном.
З 2009 року Андрій Малахов живе та працює у Парижі. Вдосконалював свою майстерність у Вищій Паризькій національній консерваторії (клас Жерара Коссе) та Вищій школі музики ім. Альфреда Корто (клас П'єра-Анрі Ксюереба).
Андрій є артистом ансамблю Le Balcon, основним творчим напрямком якого є виконання нової музики, та знаного французького струнного квартету Елізе (Quatuor Élysée). Він активно гастролює як соліст та ансамбліст у Франції та за її межами, викладає на стажах та дає майстер-класи. 
У сфері оркестрового мистецтва, артист постійно співпрацює як концертмейстер з камерним оркестром Nouvelle Europe (диригент – Ніколя Кроз), оркестром Sécession. 
Андрія регулярно запрошують на проєкти у якості концертмейстера до Національного оркестру Метца, оркестру Lamoureux, New Era Orchestra (Київ). А також він часто грає як сесійний музикант у складах Національного оркестру Франції та Паризького камерного оркестру.
Серед артистів, з якими співпрацював Андрій Малахов – композитори П'єр Булез, Валентин Сильвестров, Петер Етвьош, Стефано Джервазоні, Мікаель Левінас, піаністи Георгій Дубко, Ігор Рябов, Ольга Монах, кларнетист Самюель Берто, альтист Крістоф Дежарден, віолончелісти Анрі Демаркетт, Борис Бараз, Валері Емар, скрипалі Аннік Руссен, Роман Мінц, Александра Сумм, Ігор Волошин, Захар Брон, Артьом Шишков, Ліана Гурджія, тощо. 
Андрій грає на альті українського  майстра Бориса Дмитрієва.

Повернутися до Учасників