Андреас Вайріх

Режисер

Андреас Вайріх з 2008 року є помічником режисера Баварської державної опери, він відповідальний за оновлення репертуару та прем’єрні постановки. Тісно співпрацює з такими режисерами, як Андреас Кріґенбурґ, Крістоф Лой та Дмитрій Ченяков. 2010-го був режисером дитячої опери Г. Персела «Королева фей». 2012-го призначений режисером нової постановки Крістофа Лоя опери «Лукреція Борджіа» в опері м. Ґетеборґ (Швеція). У 2013-му був асистентом Андреаса Кріґенбурґа у новій постановці «Ріґолетто» для «New National Theatre» у Токіо (Японія). Режисер монодрами «Вісім пісень для безумного короля» Пітера Максвела Девіса для «Cuvillièstheater» у Мюнхені 2013 року, опери «Сельма Єжкова» Поля Рудерса (заснованої на сюжеті фільму «Та, що танцює у темряві» режисера Ларса фон Трієра) для Оперного фестивалю 2015 р. і нової постановки «Летючої миші» Й. Штрауса з диригентом Кирилом Петренком для Баварської державної опери впродовж сезону 2015/2016. Влітку 2017-го знову співпрацював з Андреасом Кріґенбурґом над новою постановкою опери «Леді Макбет Мценського повіту» для Зальцбурзького фестивалю.

У лютому 2018 року став режисером ревю «Кримінальне танго» в Мюнхені, а у квітні 2018-го поставив «Розбитий глек» Віктора Ульманна з ансамблем оперної студії Баварської державної опери в «Cuvillièstheater».

Надалі планує продовжувати власні постановки, а також працювати помічником режисера в «Operà Bastille» Парижа та «Метрополітен-опера» Нью-Йорка.

Повернутися до Учасників