Камерний дівочий хор КССМШ імені М.В. Лисенка

Хор

Унікальний колектив із багатолітньою історією, заснування якого в Київській спеціальній музичній школі-інтернаті імені М. Лисенка припадає на 50-ті рр. ХХ століття. У хорі співають 32 дівчини віком 8–19 років. Художній керівник і диригент — Юлія Пучко-Колесник. Хормейстер — Віра Шемчук.

За останнє десятиліття хор виступав на престижних офіційних заходах: відкритті асамблеї ЮНЕСКО (Париж, 2016), Святій Службі Божій у Соборі св. Петра (Ватикан, 2017), у ратушах та посольствах різних країн. Хор активно гастролює на найбільших сценах Європи та здобув найвищі нагороди на більше 20-ти міжнародних хорових конкурсах у десятьох країнах світу (Греція, Німеччина, Австрія, Польща, Чехія, Італія, Литва, Латвія, Росія та ін.). У лютому 2017 р. Камерний дівочий хор КССМШ тричі взяв гран-прі на міжнародному конкурсі «Grand Prix of Nations 2017» (Берлін, Німеччина) в усіх трьох категоріях, в яких він брав участь, тим самим принісши Україні друге місце у Світовому рейтингу хорів і перше місце у світі в категорії «Духовна музика».

У репертуарі хору – сучасна українська музика, український фольклор, композиції давньої, класичної та духовної музики. Багато творів спеціально для колективу написали видатні композитори сучасності.

Повернутися до Учасників