Віталій Алексейонок

Диригент

У сезоні 2017/18 Віталій Алексейонок отримав посаду головного диригента «Abaco Orchestra» Мюнхенського університету. Також диригував такими оркестрами, як «Lucerne Festival Strings», Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів», Симфонічний оркестр Карлових Вар, філармонійними оркестрами Єни, Готи, Львова та ін. Заснував серію концертів музики Густава Малера у Тюрингії, зокрема виконав твір «Пісня про землю» у Веймарі та Ерфурті. Виконував «Історію солдата» І. Стравінського у Санкт-Петербурзі за участі музикантів із Санкт-Петербурзького філармонійного та Маріїнського оркестрів та власну композицію з учасниками «I, culture orchestra» у Ґданську.

Впродовж сезонів 2016/18 плідно співпрацював з Оксаною Линів як диригент та музичний асистент у Баварській державній опері, Великому театрі Лісеу у Барселоні, Опері Ґраца, з Баварським молодіжним симфонічним оркестром та молодіжним оркестром «Нова мюнхенська філармонія».

Народився у Білорусі, продовжив навчання музики в Санкт-Петербурзькій консерваторії ім. М. Римського-Корсакова у проф. Олександра Алексеєва та Ваймарській вищій школі музики у проф. Ніколаса Паскета. Брав участь у майстер-класах Бернарда Гайтінка, Пітера Старка, Бруно Вайля та ін.

Повернутися до Учасників