29 липня 2017

Перші репетиції Молодіжного симфонічного оркестру України

Впродовж 28-29 липня 2017 року у Львівській обласній філармонії відбулися перші репетиції Молодіжного симфонічного оркестру України.  30 учасників, молодих музикантів з різних куточків України, прибули до Львова, щоб розпочати вивчення програми разом з ініціаторкою проекту та диригенткою Оксаною Линів. Разом вони працювали над творами Б.Лятошинського, Л. ван Бетховена та Ф.К.Моцарта. Диригентка вміло пояснювала не лише тонкощі музичного виконання, але й трактування та драматургії твору, буквально - що саме потрібно уявити - чи безкраї гори чи маршову ходу війська, щоб втілити це у музиці. Здається, такий підхід виявився найкращим для юних музикантів у роботі над оркестровими труднощами. Та незважаючи, що оркестр складається з юних музикантів, Оксана Линів була вимоглива до своїх підопічних, вона наголошувала, що в спільній роботі втілюється діалог: диригент висуває свої вимоги, а музична відповідь оркестру - це їх втілення.    

Під час роботи з оркестром та на групових й індивідуальних репетиціях Оксані Линів асистували українські молоді диригенти - Ірина Вакуліна, Роман Дзундза та Ольга Хома.

Перший виступ Молодіжного симфонічного оркестру України разом з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини під орудою Оксани Линів відбудеться на закритті фестивалю LvivMozArt.

1 / 15