Партнери

За підтримки

Львівська міська рада

Stiftung Mozarteum Salzburg

C.Bechstein

Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка

Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького

Львівський історичний музей

Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника

Генеральний партнер

Avalon Inc.

Компанія Avalon Inc.- це провідна інвестиційно-девелоперська компанія України, що займається будівництвом високоякісних проектів житлової нерухомості. Виразна архітектура, інноваційні технології в будівництві, зручність та комфорт планувань  вигідно вирізняють об’єкти компанії Avalon Inc. на ринку нерухомості. Амбіційні та футуристичні проекти компанії отримали визнання та найпрестижніші нагороди не лише України, але й Європи. В підтримку молоді, компанія неодноразово долучалася до знакових культурно-освітніх подій. Саме тому компанія бере  участь  у  такій важливій події  життя Львова,  як фестиваль LvivMozArt, який увійде в музичну історію не тільки України, а й світу. Горді бути дотичними до проектів, які поєднують традицію з сучасністю та разом тримати  вектор розвитку нашого міста.

Автомобільний партнер

Audi

Audi є виробником автомобілів, які поєднують в собі вишуканий стиль і найсучасніші технологічні рішення. Успіх Audi обумовлений креативністю, прихильністю своїм ідеалам, ентузіазмом і прагненням відповідати запитам клієнтів у всьому, що ми робимо. Ми намагаємося постійно перебувати в авангарді інновацій, встановлюючи нові стандарти, що визначають технічну досконалість. Audi та класична музика - це давнє та плідне поєднання. Навіть назва бренду перекладається з латинської мови як "слухай". Для Audi велика честь бути автомобільним партнером LvivMozArt та створювати нову музичну історію України.

Золотий партнер

XEMA

ХЕМА: Аналізи для народу – розробка та виробництво реагентів для лабораторій медичної, ветеринарної діагностики та контролю сільськогосподарської сировини та продуктів харчування. Компанія відзначає 10 років успішного розвитку в Україні.

Срібні партнери

Вінтаж Бутік Готель

Що потрібно, аби почуватися, як вдома? Лише трохи спокою та затишку, хороший краєвид із вікна і витончена, вінтажна, класична музика на фоні. За кожними дверима нашого готелю – своя, окрема, неповторна історія, яку кожен номер розповідає без слів. Так і музика – єдина мова на світі, що не потребує перекладу і є зрозумілою та близькою усім. «LvivMozArt» творить нову музичну історію, а ми – нову культуру обслуговування. Насолоджуючись романтичними мелодіями Франца Ксавера Моцарта, смакуйте затишок нашого готелю. 

Ензим

«Компанія Ензим» – найбільший національний виробник дріжджів із понад столітньою історією, що розпочалась у Львові. Саме мистецтво дозволяє Львову рухатися вперед, а це дає поштовх у майбутнє і нашій компанії. Ми підтримуємо міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt, адже ми дуже схожі: беручи витоки з давнини, віднаходимо себе в сучасності та натхненно прямуємо в майбутнє. Долучаючись до формування нової музичної історії, ми разом підтримуємо і розвиваємо репутацію рідного Львова як культурної столиці України.

Партнери

ІnSpe

Для професіоналів у стоматології

Кумпель Груп

DikArt

Creative marketing

Кримська перепічка

Домашня пекарня "Кримська перепічка" відкрилася у грудні 2015 року в найбільшому "спальному" районі Львова — Сихові. Заклад створила родина, яка переїхала з Криму на початку анексії 2014 року. Співвласники Оксана Новікова, Микола Головко та Світлана Лопатіна вирішили відтворити часточку свого Криму для себе та місцевих мешканців. Щодня пекарня наповнюється неперевершеними ароматами свіжої випічки та голосами дітей, які є постійними та улюбленими гостями закладу. Тут можна спробувати як автентичні кримські вироби, так і результати власних постійних експериментів. Також "Кримська перепічка" є активним учасником різних соціальних та благодійних проектів.

Партнер-проекту

VERE MUSIC FUND

Підтримка участі українських музикантів у міжнародних музичних конкурсах

Готель-партнер

Готель Леополіс

Елітний готель у серці Львова

Готель Citadel Inn

Вишуканий готель у серці історичного Львова

Готель Ibis Styles

Ваш cтильний готель у серці Львова.

Арт-партнер

Zenko Foundation

Арт-інституція, метою якої є підтримка та просування українського сучасного мистецтва

Юридичний партнер

Advice Group

Юридичні послуги, аудит та консалтинг

Генеральні медіа-партнери

Zaxid.net

Інформаційно-аналітичне інтернет-видання

Телеканал новин "24"

Перший український цілодобовий канал новин

Медіа-партнери

LVIV.UA Magazine

LB.ua

Cуспільно-політичне онлайн-видання

Oт-От.ua

Найповніший календар подій Львова

Lviv Today

Англомовний журнал Західного регіону 

Медіа-хаб "Твоє Місто"

«Український тиждень»

Незалежний аналітичний тижневик