Партнери

Генеральний партнер

Visa

Visa Inc. є світовим лідером у галузі цифрових платежів. Наша місія ‒  об`єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, надійної та безпечної платіжної мережі, що дає змогу споживачам, бізнесу та економіці розвиватися. Наша новітня глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує надійні та безпечні платежів по всьому світу, і може обробляти понад 65 000 транзакцій на секунду. Компанія «Visa» є відданою інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання «connected commerce», в умовах якої практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі, таким чином наближаючи перехід до майбутнього без готівки — скрізь і для всіх. В той час, коли світ рухається від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу та масштаб для трансформації комерції. 
 

Золоті партнери

Avalon Inc.

Компанія Avalon Inc.- це провідна інвестиційно-девелоперська компанія України, що займається будівництвом високоякісних проектів житлової нерухомості. Виразна архітектура, інноваційні технології в будівництві, зручність та комфорт планувань  вигідно вирізняють об’єкти компанії Avalon Inc. на ринку нерухомості. Амбіційні та футуристичні проекти компанії отримали визнання та найпрестижніші нагороди не лише України, але й Європи. В підтримку молоді, компанія неодноразово долучалася до знакових культурно-освітніх подій. Саме тому компанія бере  участь  у  такій важливій події  життя Львова,  як фестиваль LvivMozArt, який увійде в музичну історію не тільки України, а й світу. Горді бути дотичними до проектів, які поєднують традицію з сучасністю та разом тримати  вектор розвитку нашого міста.

Ензим

«Компанія Ензим» – найбільший національний виробник дріжджів із понад столітньою історією, що розпочалась у Львові. Саме мистецтво дозволяє Львову рухатися вперед, а це дає поштовх у майбутнє і нашій компанії. Ми підтримуємо міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt, адже ми дуже схожі: беручи витоки з давнини, віднаходимо себе в сучасності та натхненно прямуємо в майбутнє. Долучаючись до формування нової музичної історії, ми разом підтримуємо і розвиваємо репутацію рідного Львова як культурної столиці України.

XEMA

ХЕМА: Аналізи для народу – розробка та виробництво реагентів для лабораторій медичної, ветеринарної діагностики та контролю сільськогосподарської сировини та продуктів харчування. Компанія відзначає 10 років успішного розвитку в Україні.

Срібні партнери

Audi

Audi є виробником автомобілів, які поєднують в собі вишуканий стиль і найсучасніші технологічні рішення. Успіх Audi обумовлений креативністю, прихильністю своїм ідеалам, ентузіазмом і прагненням відповідати запитам клієнтів у всьому, що ми робимо. Ми намагаємося постійно перебувати в авангарді інновацій, встановлюючи нові стандарти, що визначають технічну досконалість. Audi та класична музика - це давнє та плідне поєднання. Навіть назва бренду перекладається з латинської мови як "слухай". Для Audi велика честь бути автомобільним партнером LvivMozArt та створювати нову музичну історію України.

N-iX

N-iX – одна з найдинамічніших ІТ компаній України, яка вже більше 15 років є технологічним партнером для інноваційних компаній з Північної Америки, Великої Британії, Швеції та країн Європи. N-iX  допомагає будувати успішні інженерні команди та створювати інноваційні програмні продукти.

Вінтаж Бутік Готель

Що потрібно, аби почуватися, як вдома? Лише трохи спокою та затишку, хороший краєвид із вікна і витончена, вінтажна, класична музика на фоні. За кожними дверима нашого готелю – своя, окрема, неповторна історія, яку кожен номер розповідає без слів. Так і музика – єдина мова на світі, що не потребує перекладу і є зрозумілою та близькою усім. «LvivMozArt» творить нову музичну історію, а ми – нову культуру обслуговування. Насолоджуючись романтичними мелодіями Франца Ксавера Моцарта, смакуйте затишок нашого готелю. 

За підтримки

Львівська міська рада

Stiftung Mozarteum Salzburg

C.Bechstein

Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка

Львівська національна галерея мистецтв імені Бориса Возницького

Львівський історичний музей

Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника

Австрійський культурний форум

Австрійський культурний форум позиціонує себе як платформу австрійської культурної діяльності за кордоном та як платформу наукової співпраці між Австрією і Україною. Поряд із політикою та економікою культурна діяльність за кордоном є однією із трьох засад зовнішньої політики Австрії і покликана не тільки презентувати країну, але і бути важливим елементом, який поєднує Австрію з іншими країнами.

Austrian Embassy Kyiv

Посольство Австрійської Республіки в Києві — офіційне дипломатичне представництво Австрійської Республіки в Україні, відповідає за розвиток та підтримання відносин між Австрією та Україною.

Федеральне міністерство Європи, інтеграції та закордонних справ Австрії

Міністерство закордонних справ країни, підрозділ австрійського федерального уряду, що відповідає за зовнішню політику країни, її дипломатичне предстваництво на міжнародній арені, особливо в межах Європейського Союзу. 

European Mozart Ways

Swiss Embassy

Партнери

Ресторація Бачевських

ІnSpe

Для професіоналів у стоматології

Партнери Проектів

Bundeskanzleramt

VERE MUSIC FUND

Фонд підтримує молодих талановитих музикантів індивідуальними грантами для участі в міжнародних конкурсах і майстер-класах, а також надає підтримку музичним конкурсам, які проводяться в Україні.

OeAD

 

Австрійське бюро кооперації у Львові.

Український Інститут

Український інститут – це державна установа, яка представляє українську культуру у світі та формує позитивний імідж України за кордоном. Інститут був заснований Кабінетом Міністрів України у 2017 році та належить до сфери управління Міністерства закордонних справ.

Готель-партнер

Готель Леополіс

Елітний готель у серці Львова

Готель Ibis Styles

Ваш cтильний готель у серці Львова.

Готель Citadel Inn

Вишуканий готель у серці історичного Львова

Юридичний партнер

Advice Group

Юридичні послуги, аудит та консалтинг

Генеральні медіа-партнери

Zaxid.net

Інформаційно-аналітичне інтернет-видання

Телеканал новин "24"

Перший український цілодобовий канал новин

Медіа-партнери

«Український тиждень»

Незалежний аналітичний тижневик

Медіа-хаб "Твоє Місто"

Громадське медіа Львова

Партнер події

Raiffeisen Bank Aval