Партнери

Генеральний партнер

Visa

Visa Inc. є світовим лідером у галузі цифрових платежів. Наша місія ‒  об`єднати світ за допомогою найбільш інноваційної, надійної та безпечної платіжної мережі, що дає змогу споживачам, бізнесу та економіці розвиватися. Наша новітня глобальна технологічна мережа VisaNet забезпечує надійні та безпечні платежів по всьому світу, і може обробляти понад 65 000 транзакцій на секунду. Компанія «Visa» є відданою інноваціям, що є каталізатором швидкого зростання «connected commerce», в умовах якої практично будь-який підключений пристрій може здійснювати платежі, таким чином наближаючи перехід до майбутнього без готівки — скрізь і для всіх. В той час, коли світ рухається від аналогових технологій до цифрових, Visa використовує свій бренд, продукти, експертів, мережу та масштаб для трансформації комерції. 
 

Золоті партнери

Avalon Inc.

Компанія Avalon Inc.- це провідна інвестиційно-девелоперська компанія України, що займається будівництвом високоякісних проектів житлової нерухомості. Виразна архітектура, інноваційні технології в будівництві, зручність та комфорт планувань  вигідно вирізняють об’єкти компанії Avalon Inc. на ринку нерухомості. Амбіційні та футуристичні проекти компанії отримали визнання та найпрестижніші нагороди не лише України, але й Європи. В підтримку молоді, компанія неодноразово долучалася до знакових культурно-освітніх подій. Саме тому компанія бере  участь  у  такій важливій події  життя Львова,  як фестиваль LvivMozArt, який увійде в музичну історію не тільки України, а й світу. Горді бути дотичними до проектів, які поєднують традицію з сучасністю та разом тримати  вектор розвитку нашого міста.

Ензим

«Компанія Ензим» – найбільший національний виробник дріжджів із понад столітньою історією, що розпочалась у Львові. Саме мистецтво дозволяє Львову рухатися вперед, а це дає поштовх у майбутнє і нашій компанії. Ми підтримуємо міжнародний фестиваль класичної музики LvivMozArt, адже ми дуже схожі: беручи витоки з давнини, віднаходимо себе в сучасності та натхненно прямуємо в майбутнє. Долучаючись до формування нової музичної історії, ми разом підтримуємо і розвиваємо репутацію рідного Львова як культурної столиці України.

XEMA

ХЕМА: Аналізи для народу – розробка та виробництво реагентів для лабораторій медичної, ветеринарної діагностики та контролю сільськогосподарської сировини та продуктів харчування. Компанія відзначає 10 років успішного розвитку в Україні.

Срібні партнери

Ресторація Бачевських

ІnSpe

Для професіоналів у стоматології

За підтримки

Львівська міська рада

Stiftung Mozarteum Salzburg

C.Bechstein

Львівська національна музична академія імені М. В. Лисенка

Львівський історичний музей

Львівська національна наукова бібліотека України імені Василя Стефаника

Партнери Проектів

N-iX

N-iX – одна з найдинамічніших ІТ компаній України, яка вже більше 15 років є технологічним партнером для інноваційних компаній з Північної Америки, Великої Британії, Швеції та країн Європи. N-iX  допомагає будувати успішні інженерні команди та створювати інноваційні програмні продукти.

VERE MUSIC FUND

Фонд підтримує молодих талановитих музикантів індивідуальними грантами для участі в міжнародних конкурсах і майстер-класах, а також надає підтримку музичним конкурсам, які проводяться в Україні.

Готель-партнер

Готель Леополіс

Елітний готель у серці Львова

Готель Citadel Inn

Вишуканий готель у серці історичного Львова

Юридичний партнер

Advice Group

Юридичні послуги, аудит та консалтинг

Генеральні медіа-партнери

Zaxid.net

Інформаційно-аналітичне інтернет-видання

Телеканал новин "24"

Перший український цілодобовий канал новин

Медіа-партнери

«Український тиждень»

Незалежний аналітичний тижневик

Медіа-хаб "Твоє Місто"

Громадське медіа Львова