16 травня 2017

Презентація програми фестивалю LvivMozArt

16 травня у Палаці Потоцьких відбулася прес-конференція з нагоди презентації програми фестивалю LvivMozArt. Чого очікувати відвідувачам фестивалю, який відбудеться у Львові впродовж 18-25 серпня 2017 року, розповіла арт-директор фестивалю, диригент Оксана Линів.

У програмі фестивалю LvivMozArt близько 20 концертних програм, 12 локацій, події для дітей, а також міжнародний форум та виставка присвячена Францу Ксаверу Моцарту. Головною ідеєю фестивалю є висвітлення життя та творчості молодшого сина відомого австрійського композитора Вольфганга Амадея Моцарта - Франца Ксавера, який понад 30 років жив у Галичині.  

«Цей факт зі здивуванням сприймають у Європі», - зазначає Оксана Линів. Багато музикантів світової слави одразу відгукнулися на запрошення приїхати на фестиваль LvivMozArt, з бажанням відчути атмосферу давнього міста Львова, в якому жив й творив Франц Ксавер Моцарт. На фестивалі вперше виконуватимуться багато незаслужено забутих творів Франца Ксавера Моцарта, ноти яких спеціально передасть австрійський фонд «Mozarteum».

 «LvivMozArt є саме тим приводом, який дозволяє голосно розповідати про наше фантастичне місто, львів’ян, які готові заснувати нову сторінку не тільки в українській, але також у світовій культурній історії», - наголосила Оксана Линів.

1 / 12