25 серпня 2017

Концерт-закриття LvivMozArt

Закриття фестивалю, як правило, вважається певним підсумком, але організатори LvivMozArt до останнього концерту приготували особливу прем'єру. Концерт-закриття став презентацією новоствореного Молодіжного симфонічного оркестру України, до якого ввійшли музиканти з різних куточків України віком до 22 років. На закритті фестивалю вони грали на одній сцені з Федеративним молодіжним оркестром Німеччини, а згодом на молодих музикантів з обох країн чекає гастрольного турне (Львів–Київ–Бонн–Берлін).

Поруч з оркестрами виступали солісти – Катерина Тітова, фортепіано (Україна–Німеччина), Тобіас Фельдман, скрипка (Німеччина), Костянтин Манаєв, віолончель (Росія–Німеччина) та Львівська державна академічна чоловіча хорова капела «Дударик» (Україна). Диригентом та ініціатором створення Молодіжного симфонічного оркестру України була Оксана Линів.

У програмі закриття фестивалю прозвучали твори, що є шедеврами національних композиторів України та Німеччини – Бориса Лятошинського, Миколи Лисенка та Людвіга ван Бетховена. Доповнював програму твір Франца Ксавера Моцарта – Увертюра ре мажор. Закриття фестивалю LvivMozArt стало захоплюючим початком існування Молодіжного симфонічного оркестру України. А сам фестиваль не ставить крапку, адже новітню музичну історію Моцарта зі Львова варто продовжувати і наступного року...

 

Олійник Стефанія

ФОТО: Ірина Середа

1 / 19