30 червня 2017

Казка оживе під диригентською паличкою Оксани Линів

1 липня 2017 р. Оксана Линів виступить на фестивалі StyriArte у австрійському місті Ґрац. Головною ідеєю цьогорічного фестивалю є вираження руху, а його найкращим втіленням у мистецтві є танець і музика. Тому кожен концерт фестивалю поєднуватиме ці мистецькі стихії: звучатимуть та творитимуться ритуальні та народні танці різних культур, класичний та бароковий балет, і навіть історії розповідатимуться пластикою та музикою.

Оксана Линів диригуватиме шедеври балетної музики: сюїти із балетів Петра Чайковського «Лускунчик» та «Лебедине озеро». І хоч на концерті танцювальне дійство буде відсутнім, адже звучатимуть лише оркестрові сюїти у виконанні оркестру фестивалю StyriArte - але рух тут утілений у кожному звуці! Окрім музики, на концерті звучатиме слово - Нора фон Вальдштаттен (Nora von Waldstätten) читатиме уривки з казки Е.Т.А. Гоффмана «Лускунчик та Мишачий король», та образи, відомі з дитинства, оживатимуть у вирі звуків, спогадів та танцювальних ритмів. 

Запрошення взяти участь у фестивалі StyriArte Оксана Линів отримала ще до конкурсу на посаду головного диригента опери Ґрацу, на якому українка виборола першість. Таким чином, цей концерт стане дебютом диригентської палички, яка вказуватиме напрямок музичного розвитку у місті впродовж наступних трьох сезонів.

Квитки можна придбати на сайті Фестивалю StyriArte Купити квитки