Шановні журналісти, фотографи, блогери, вітаємо вас на акредитаційній сторінці фестивалю LvivMozArt. Тут детально розписані вимоги та правила акредитації для участі у фестивалі. Просимо вас ретельно з ними ознайомитися:

Дедлайн подачі заявок – 1 липня 2021 року.

Контакти:

Кількість акредитацій для видання:

5
Телебачення

– знімальна група в складі не більше 5 осіб

1
Онлайн-видання

– один кореспондент

1
Друковані ЗМІ

– один кореспондент

1
Радіостанції

– один кореспондент

Блогери, фотокореспонденти та незалежні фотографи

акредитуються в індивідуальному порядку, підтвердження їх участі проводиться на розсуд прес-служби фестивалю.

Правила акредитації:

  • Журналісти матимуть змогу висвітлювати події LvivMozArt на території фестивалю за умови попередньої акредитації. Вхід на події буде доступний за бейджами чи квитками.
  • Журналісти та акредитовані особи матимуть право вибрати 2 події (концерти, перформанси тощо), які вони зможуть відвідати на безоплатній основі та висвітлення яких є для них пріоритетом. На решту подій вхід доступний за квитками.
  • Умовою акредитації є публікація не менше двох матеріалів до фестивалю: один обов’язковий анонс та авторський матеріал про проведення фестивалю LvivMozArt у вашому ЗМІ. Додатково підготовлені вашим медіа матеріали будуть перевагою.
  • Поселення, харчування, трансфер відбуваються за редакційні кошти ЗМІ, в якому працює журналіст, або за власний кошт представників ЗМІ.
  • Після успішної акредитації, особи, які надсилали заявки, отримають підтвердження на вказану в онлайн-формі адресу електронної пошти після завершення дедлайну.
  • В перший день фестивалю здійснюватиметься передача бейджів представникам ЗМІ. Бейдж є власністю акредитованого журналіста і не підлягає передачі третім особам. При собі необхідно мати документи, що підтверджують особу (паспорт, водійські права, студентський квиток) та редакційне посвідчення. Блогери та незалежні фотокореспонденти отримають бейдж чи квиток, що дає право на відвідування подій фестивалю, в індивідуальному порядку.