Шановні журналісти, фотографи, блогери, вітаємо вас на акредитаційній сторінці фестивалю LvivMozArt. Тут детально розписані вимоги та правила акредитації для участі у фестивалі. Просимо вас ретельно з ними ознайомитися:

Дедлайн подачі заявок – 25 серпня 2022 року.

 

Кількість акредитацій для видання:

5
Телебачення

– знімальна група в складі не більше 5 осіб

1
Онлайн-видання

– один кореспондент

1
Друковані ЗМІ

– один кореспондент

1
Радіостанції

– один кореспондент

Блогери, фотокореспонденти та незалежні фотографи

акредитуються в індивідуальному порядку

Правила акредитації:

  • Журналісти матимуть змогу висвітлювати події LvivMozArt на території фестивалю за умови попередньої акредитації. Вхід на події буде доступний за бейджами.
  • Умовою акредитації є публікація не менше двох матеріалів до фестивалю: один обов’язковий анонс та авторський матеріал про проведення фестивалю LvivMozArt у вашому ЗМІ. Додатково підготовлені вашим медіа матеріали будуть перевагою.
  • Поселення, харчування, трансфер відбуваються за редакційні кошти ЗМІ, в якому працює журналіст, або за власний кошт представників ЗМІ.
  • Після успішної акредитації, особи, які надсилали заявки, отримають підтвердження на вказану в онлайн-формі адресу електронної пошти після завершення дедлайну.
  • В переддень фестивалю здійснюватиметься передача бейджів представникам ЗМІ. Бейдж є власністю акредитованого журналіста і не підлягає передачі третім особам. При собі необхідно мати документи, що підтверджують особу (паспорт, водійські права, студентський квиток) та редакційне посвідчення. Блогери та незалежні фотокореспонденти отримають бейдж чи квиток, що дає право на відвідування подій фестивалю, в індивідуальному порядку.