субота 28 серпня
Yejin Gil Piano soiree

 

Фортепіано на межі класики та романтизму. У виконанні берлінської піаністки прозвучить музика композиторів, які творили на межі епох. 

Молодший син Моцарта  Франц Ксавер застав розквіт естетики Класицизму в юному віці, мешкаючи у Відні. Та нові стильові витоки, передчуття нової епохи, яка повністю заволодіє європейською сценою впродовж ХІХ століття, неможливо було не відчути. Бетховена недарма називають романтиком серед класиків та класиком серед романтиків, і останні опуси його фортепіанних сонат є підтвердженням цієї думки. 

Натомість творчість Едварда Гріга в пізньоромантичних тенденціях стала основою для формування традицій норвезької національної школи. Буревій революцій та змін на політичній мапі Європи, створення нових стилів та мистецьких плеяд – ХІХ століття розгорнулось в Європі в усіх своїх романтичних принадах. І музика француза Дебюссі як місток між символізмом в поезії та імпресіонізмом в живописі значною  мірою означила новий етап переходу до ХХ століття.

 

Солісткою вечора є відома німецька-корейська піаністка Джежін Гіль – обличчя відомого бренду роялів Bechstein. Джежін Гіль концертує з провідними оркестрами світу та має особливу любов до камерної музики. Критики пишуть: "Гра Гіль вражає технічністю та блискучим виконанням найскладніших пасажів, а водночас переконує тонкою інтерпретацією та музикуванням "в моменті".” (The Guardian)


 

Програма:

І відділ

Ф. К. Моцарта 4 Меланхолійні полонези, тв. 22

Л. ван. Бетховен Соната №28, тв. 101, Ля мажор, у 4 частинах

 

ІІ відділ

К. Дебюссі “Estampes”:

1. Pagodes

2. La soirée dans Grenade

3. Jardins sous la pluie

Е. Гріг Балада Соль мінор,  тв. 24

 

 

Додаткова знижка 20% при оплаті карткою Visa Premium

 

Виконавці: Джежін Гіль