четвер 26 серпня
Концерт-відкриття фестивалю

 

Довгоочікуваний П’ятий сезон Міжнародного фестивалю класичної музики LvivMozArt запрошує на святкове відкриття!

26 серпня у Львівській національній опері виступлять зірки класичної сцени у супроводі Симфонічного оркестру Львівської національної опери під батутою всесвітньовідомої диригентки Оксани Линів.

Святковий гала-вечір відбудеться за участю прими Саксонської державної опери Юлії Марії Дан, лавреата престижних конкурсів та соліста європейських сцен тенора Михайла Малафія, контратенора Станіслава Цеми, а також солістів Львівської опери Лілії Нікітчук, Маріанни Цвєтінської та Володимира Шинкаренка.

Родзинкою програми стане виконання віднайденої Першої кантати Франца Ксавера Моцарта, патрона та ідейного натхненника фестивалю. Понад 200 років твір вважали загубленим, а його віднайдена в Берлінській державній бібліотеці партитура стала цінною знахідкою. 

Завдяки Констанції Моцарт публічна прем’єра Першої кантати відбулась в віденському театрі  An-der-Wien, коли юному Францу Ксаверу ще не було 14 років. Цей дитячо-юнацький твір жваво підтримали музичні критики, зауваживши: “Нехай заслужені оплески, якими був нагороджений молодий Моцарт, будуть подвійним заохоченням для майбутнього митця прагнути йти слідами великого батька! Нехай він ніколи не забуває, що ім’я Моцарт наразі сприяє йому, але згодом висуне до нього жорсткі і високі вимоги; врешті-решт, що шлях мистецтва неможливо пройти без великих і важких зусиль». 

Також у виконанні запрошених солістів прозвучать  улюблені арії з опер двох знакових європейських композиторів – символа класичної музики Вольфганга Амадея Моцарта та українського класика Дмитра Бортнянського.

Розкіш голосів у супроводі симфонічного оркестру на сцені Львівської опери – це прекрасна нагода провести останні літні дні разом із фестивалем LvivMozArt. Запрошуємо на подію міжнародного класу, адже впродовж 26-29 серпня Львів знову стане культурною Меккою Європи.

 

Додаткова знижка 20% на квитки при оплаті преміальними картами Visa.

Дрес-код: Black tie

Солісти: Юлія Марія Дан (Румунія – Німеччина), Михайло Малафій, Володимир Шинкаренко, Маріанна Цвєтінська, Станіслав Цема

Диригент: Оксана Линів (Україна – Німеччина)