п’ятниця 27 серпня
Songs. Night Шуберт

Перформанс відомого австрійського урбаніста Вольфа Вердіґера в поєднанні з вокальною музикою Франца Шуберта. Твори Шуберта як першого романтика, підкреслюють найчуттєвіше, та в обрамленні ідей Вольфа Вердіґера дійсне контрастує з вічним.

 

До проєкту Вердіґер створив цикл картин до поезії Генріха Гайне, застосовуючи в роботі також метод психоаналізу Зіґмунда Фройда. А у виконанні зіркового баритона Андрія Бондаренка прозвучать романси з циклу “Лебедина пісня” німецького композитора Франца Шуберта, створені власне на вірші Гайне. Також у програмі концерту прозвучить фортепіанна музика композитора у виконанні Titova Wiersocki Duo, у складі якого відомі  музиканти – Катерина Тітова та Едгар Вірсоцкі.

Songs.Night Шуберт – це  усвідомлення сучасності, яка вступає в дискурс з романтизованою естетикою часів Шуберта. Класичні твори завжди будуть актуальними, адже трактування кожного покоління митців залишає свій відбиток.

Соліст вечора – відомий український баритон Андрій Бондаренко, фіналіст конкурсу ВВС«Singer of the World». Бондаренко з тріумфом  підкорює європейську сцену впродовж останніх років. Його харизма та артистичність, в поєднанні з високою вокальною майстерністю, захоплює та закохує публіку. 

 

Програма:

Франц Шуберт

"Lebensstürme" (Allegro in A minor, D. 947) для фортепіано (для 4-х рук)

Романси з циклу  “Лебедина пісня” Франца Шуберта на слова Генріха Гайне: 

“Der Atlas” 

“Ihr Bild” 

“Das Fischermädchen”

“Die Stadt” 

“Am Meer” 

“Der Doppelgänger”

 

 

Додаткова знижка 20% при оплаті карткою Visa Premium