субота 10 серпня
 “Подорож Моцарта до Праги”

Додаткова знижка 15% на квитки  при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Скільки тривала довга подорож каретою у далекому XVIII столітті?..

Запрошуємо приєднатися до Моцарта у його веселій мандрівці до Праги. Додамо до багажу декілька улюблених мелодій, музику до танцю та передчуття свята - композитор якраз прямує туди на прем’єру своєї опери “Дон Жуан”. Хіба не чудова нагода незабутньо провести час у спільному музикуванні?

На наймолодшу публіку фестивалю чекатиме знайомство з оркестровими музикантами та інструментами віч-на-віч, програма з улюблених мелодій золотої віденської класики, веселі завдання та пізнавальні цікавинки про життя Моцарта та часи розквіту культури 18 століття.

 

Концепт інтерактивного дитячого концерту розроблений європейськими музикознавцями Беттіною Бютнер-Крамер та Ліліан Ґен для оркестру Віденської  філармонії. Ця музична програма набула великого успіху і неодноразово була презентованою різними оркестрами Європи.

 

Знижка 30% для: студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів і людей з інвалідністю. Увага для придбання квитка зі знижкою потрібно використати промокод - discounticket . Квиток вважаєтся дійсним тільки з підтверджуючім документом (студентський, пенсіоний і т.д.).

 

В.А.Моцарт

Дует для скрипки та альта Соль мажор

“Через ніжність і лестощі” з опери “Викрадення із Сералю”  (обробка для флейти та гобоя )

“Voi che sapete” з опери “Весілля Фігаро”  (обробка для кларнета та фагота)

Увертюра до опери “Весілля Фігаро”

Арія  Фігаро “Non piu andrai”, марш та фінал з 3 акту опери “Весілля Фігаро”

Симфонія №38 “Празька”