четвер 08 серпня
Оперний гала-концерт

Додаткова знижка 15%  при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

 

 

Цього року фестиваль LvivMozArt розширює  географію – зірка Південної Африки, справжнє відкриття світової сцени Пумеза Мацікіза сяятиме у Львівській опері!

Співачка підписала ексклюзивний контракт з компанією Decca Classic на випуск своїх сольних альбомів. А її останні виступи пройшли в Tearto alla Scala в Мілані, Dallas Opera в Америці, на BBC Proms в Лондоні. В рамках концертного туру з славетним тенором Ролландо Вільязоном Пумеза Мацікіза з великим успіхом нещодавно концертувала різними містами Європи. Музичні критики високо оцінюють особливий тембр голосу Пумези, зокрема рецензент видання The Spectator пише: “Думаю, я знайшов нову Марію Каллас.” Пумеза Мацікіза активно займається розвитком культури на своїй Батьківщині –  Південній Африці та є ініціатором багатьох мистецьких та соціально-благодійних проектів..

      

 До яскравого сопрано Пумези Мацікізи доєднається зірковий тенор з Таїланду. Лише за останні роки Нуттапорн Тамматі підкорив найвибагливішу публіку у Фрайбурзі, Будапешті, Зальбурзі та Карлсруе.

Як стипендіат університету Махідол в Тайланді, Нуттапорн отримав нагоду навчатись в Зальцбурзі.  Співак став лауреатом І премії на вокальному конкурсі в Осаці (Японія) у 2010 році; володарем І премії та спеціальної пуччінівської нагороди на конкурсі Grandi Voci Voice Competition в Зальцбурзі. У 2015 році Нуттапорн Тамматі ввійшов чверть фінал Operalia 2015, знаменитого міжнародного конкурсу для оперних співаків, який організовує Пласідо Домінго. В березні 2019 року Нуттапорн виконав головну партію як запрошений соліст в опері Ріхарда Вагнера”Лоенгрін” на сцені Львівської національної опери.

 

 

 

 

1 / 4

ДРЕС-КОД: Black tie

Солісти: Пумеза Мацікіза (Південно-Африканська Республіка), Нуттапорн Тамматі (Таїланд)

Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія)

Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна)