четвер 08 серпня

Львівська опера
Пр. Свободи, 28

19:30

Оперний гала-концерт

Цього року фестиваль LvivMozArt розширює  географію — зірка Південної Африки, справжнє відкриття світової сцени Пумеза Мацікіза сяятиме у Львівській опері!

Співачка підписала ексклюзивний контракт з компанією Decca Classic на випуск своїх сольних альбомів. А її останні виступи пройшли в Tearto alla Scala в Мілані, Dallas Opera в Америці, на BBC Proms в Лондоні. В рамках концертного туру з славетним тенором Ролландо Вільязоном Пумеза Мацікіза з великим успіхом нещодавно концертувала різними містами Європи. Музичні критики високо оцінюють особливий тембр голосу Пумези, зокрема рецензент видання The Spectator пише: «Думаю, я знайшов нову Марію Каллас.» Пумеза Мацікіза активно займається розвитком культури на своїй Батьківщині — Південній Африці та є ініціатором багатьох мистецьких та соціально-благодійних проектів.

До яскравого сопрано Пумези Мацікізи доєднається зірковий тенор з Таїланду. Лише за останні роки Нуттапорн Тамматі підкорив найвибагливішу публіку у Фрайбурзі, Будапешті, Зальбурзі та Карлсруе.

Як стипендіат університету Махідол в Тайланді, Нуттапорн отримав нагоду навчатись в Зальцбурзі. Співак став лауреатом 1-ї премії на вокальному конкурсі в Осаці (Японія) у 2010 році; володарем 1-ї премії та спеціальної пуччінівської нагороди на конкурсі Grandi Voci Voice Competition в Зальцбурзі. У 2015 році Нуттапорн Тамматі ввійшов чверть фінал Operalia 2015, знаменитого міжнародного конкурсу для оперних співаків, який організовує Пласідо Домінго. В березні 2019 року Нуттапорн виконав головну партію як запрошений соліст в опері Ріхарда Вагнера «Лоенгрін» на сцені Львівської національної опери.

 

Знижка 15% на квитки при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Діє знижка 30% для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Увага! Для придбання квитка зі знижкою слід використати промокод — discounticket. Квиток зі знижою вважаєтся дійсним лише з документом, який засвідчує Вашу особу та статус  пільгової категорії.

1 / 12

ДРЕС-КОД: Black tie

Солісти: Пумеза Мацікіза (Південно-Африканська Республіка), Нуттапорн Тамматі (Таїланд)

Диригент: Оксана Линів (Україна-Австрія)

Академічний симфонічний оркестр «INSO-Львів» (Україна)