понеділок 05 серпня

Lem Station
перехр. вул. Д.Вітовського, Ак.Сахарова, Героїв Майдану

21:00

«IYOV». Опера-реквієм  для препарованого  роялю, ударних, віолончелі та солістів

Опера, яка стала відкриттям та очолила список 10 найкращих сучасних опер світу! Знаменитий український режисер Влад Троїцький створив шедевр, який гідно визнаний у світі та який ось уже протягом останніх  років не сходить з мистецького п’єдесталу.

Композитори: Роман Григорів та Ілля Разумейко.

«IYOV» – це синтетика жанрів, які вперше в світовій історії поєдналися разом: опера, реквієм та ораторія. Створена за книгою Йова зі Старого Завіту з використанням сакральних латинських текстів. Опера, яка стала справжнім відкриттям та очолила список 10 найкращих сучасних опер світу.

Книга Йова – не лише розповідь про життя біблійного героя. Це пронизлива  історія людського відчаю, жертовності та пошуку себе. Нове творіння режисера Влада Троїцького актуальне в Україні саме в цей часовий проміжок історії, бо безмежна віра Йова не лише дарує надію – вона повертає все втрачене під час випробувань.

«IYOV» – це містерія народження нового звуку всередині препарованого роялю, на межі можливостей людського голосу. Драматургію музичного перформансу засновано на контрастній компіляції речитативів (в них використані фрагменти з українського перекладу книги Йова) та музичних номерів, написаних на латинські тексти Реквієму. Завдяки нетиповій техніці гри та використанню ударних інструментів він перетворюється на справжній симфонічний оркестр, а часом – навіть на генератор електронних звуків.

Цьогоріч фестиваль LvivMozArt згадує видатного письменника та журналіста Йозефа Рота, який народився в містечку Броди на Львівщині. Ми маємо надзвичайну нагоду відзначити його подвійний ювілей — 125 років від народження та 80 років по смерті. Одним з найзнаковіших творів Йозефа Рота є роман «Йов», що розкриває історію життєвих випробувань та зустрічі з дивом бідного єврейського шкільного вчителя. Так, співзвуччя тем пошуку істини, людських страждань та наступного духовного визволення об’єднують багато подій фестивалю.

Упродовж останніх років  оперу «IYOV» презентували в Китаї, Австрії , США, Данії, Польщі.  У 2017 «IYOV» було виконано у Віденській філармонії, а також Македонській національній опері.

«Хто не знає лиха, не вірить і в дива.»

Йозеф Рот «Йов»

Знижка 15% на квитки при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Діє знижка 30% для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Увага! Для придбання квитка зі знижкою слід використати промокод – discounticket. Квиток зі знижою вважаєтся дійсним лише з документом, який засвідчує Вашу особу та статус  пільгової категорії.

1 / 6

ДРЕС-КОД: Cocktail