середа 07 серпня

Біля Катедри
вул. Театральна, 7

10:00

Вуличний перформанс «Одного разу в місті»

Інтерактивний перформанс «Одного разу в місті» відбуватиметься на вулицях міста.

Тварини в місті, як у пастці: вони загублені та вразливі, і їм потрібна допомога. Вони хочуть зрозуміти, де перебувають, але тварини наївні й беззахисні, тому люди можуть робити з ними все, що забажають. Отож, перед глядачами відбудеться інтерактивне спілкування між тваринами й людьми. Звірі можуть навчити людей особливим обіймам і способам слухати музику. Людина може навчити звірів говорити. Тварини і люди шукатимуть можливостей взаємодії, приємного спілкування і засобів, щоб допомогти одне одному.

«Кожен з нас хоче, щоб його зрозуміли, хоче бути почутим. У місті, серед людей, ми тікаємо в наш особистий світ ілюзій, бажаючи сховатися від інших, десь, де мирно, де є хтось, хто може збагнути; де можна робити все, що завгодно»

Проект спрямований на те, щоб допомогти людству краще зрозуміти світ тварин і людей. Місія полягає в сприйнятті себе як унікальної частини чогось більшого та глибшого. Ніхто не самотній — навколо існує світ, який варто пізнавати та якому варто довіряти.

 

Peli can live — благодійний фонд, що реалізує важливі проекти для нашої планети!

Peli can live — команда однодумців, яка працює задля збереження нашої природи.

Peli can live — працює у різних екологічних векторах: флорі і фауні, з дітьми та дорослими, для України та всієї планети, для сьогодення та майбутнього. Команда фонду готова до сміливих та незвичайних природничих проектів.

 

Режисер — Крістіна Люльченко (Україна), режисер театру та кіно.

Художник — Нурджан Чевик (Туреччина), сучасний перформативний художник.

1 / 18