вівторок 06 серпня

Додаткова знижка 15%  при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

2019 рік для музичного світу має особливий зміст. Саме на цей рік припадає 300 ювілей Леопольда Моцарта – батька Вольфганга Амадея Моцарта, дідуся патрона фестивалю Франца Ксавера. Видатний педагог та скрипаль Леопольд Моцарт заклав фундамент музичних традиції своєї сім’ї, став педагогом та музичним менеджером своїх дітей. Фундація Моцартеум  підготувала унікальний дослідницький проект за книгою Леопольда Моцарта “Мистецтво гри на скрипці”. Це є один з перших підручників гри на скрипці, де автор впорядкував, описав та розкрив тонкощі гри на цьому інструменті.

Знижка 30% для: студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів і людей з інвалідністю. Увага для придбання квитка зі знижкою потрібно використати промокод - discounticket . Квиток вважаєтся дійсним тільки з підтверджуючім документом (студентський, пенсіоний і т.д.).

Прізвище Моцартів досі залишається символом класичної музики, непідвладній часу.

Концерт-презентація найпотужнішого моцартівського товариства в світі – Зальцбурзького Моцартеуму – має повне право вважатись історичною подією для України. Програма концерту складатиметься із скрипкових творів Леопольда, Вольфганга-Амадея та Франца Ксавера Моцартів.

У свою чергу, діяльність внука Леопольда, Франца Ксавера, змінила мистецький вектор Львова, який з часом отримав статус культурної столиці України. Франц Ксавер прожив в місті Лева майже 30 років та зорганізував перше професійне музичне товариство.

Покоління Моцартів, їхня творчість та діяльність змінила історію світової музики, об’єднала музичні традиції цілих країн. Цього серпня шляхи трьох Моцартів зійдуться в місті, яке стало другим домом для наймолодшого із них.