четвер 08 серпня

Lem Station
перехр. вул. Д.Вітовського, Ак.Сахарова, Героїв Майдану

21:00

Речиталь Любомира Мельника

Безперервне звучання так називає свою техніку гри на фортепіано Любомир Мельник. Він визнаний найшвидшим піаністом у світі і ніхто досі не побив рекорд, встановлений Мельником в Швеції у 1985 році.

Творчість Любомира Мельника дотична із фахом «філософія», яку він здобув в Кінгстонському Університеті (Канада). Адже гра  піаніста співзвучна із глибоким зануренням в простори Всесвіту. Це водночас медитація та стан невпинного руху в потоці музичних вібрацій. Як філософ та композитор  методику своє гри Мельник виклав в трактаті «Відкритий час: мистецтво безперервної гри».

Концерт Любомира Мельника в рамках фестивалю LvivMozArt  відбудеться в Трамвайному Депо. Це можливість приєднатись до мистецьких експериментів піаніста пізно ввечері, відчувши магнетизм фортепіанного соло.

Любомир Мельник народився в Мюнхені в родині український емігрантів з Коломиї. Невдовзі після народження сина, сім’я переїхала до Вінніпегу. У 1970-х Любомир Мельник переїжджає в Париж, де пише музику до хореографічних композицій для Паризької Опери. Музикант співпрацював з французькими хореографами та композиторами зі всього світу. У своїй композиторській творчості часто звертався до українських коренів. Твір «Poslaniye» присвячене загиблим від комуністичних репресій українцям, покладений на поему Тараса Шевченка «І мертвим, і живими, і ненародженим землякам моїм в Украйні і не в Украйні моє дружнєє посланіє». А твір «A portrait of Petlura on the day he was killed» присвячений постаті Симона Петлюри.

Дискографія піаніста налічує 22 CD з унікальною музикою, в тому числі і в співпраці з українськими музикантами. Любомир Мельник з успіхом гастролює Північною Америкою, Європою, активно концертує в рідній Україні.

Знижка 15% на квитки при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Діє знижка 30% для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Увага! Для придбання квитка зі знижкою слід використати промокод – discounticket. Квиток зі знижою вважаєтся дійсним лише з документом, який засвідчує Вашу особу та статус  пільгової категорії.

1 / 3

 

ДРЕС-КОД: Cocktail