неділя 11 серпня

Львівська опера
Пр. Свободи, 28

19:00

Концерт-закриття фестивалю

LvivMozArt на пульсі європейського єднання!

На грандіозному закритті фестивалю прозвучать знакові твори  патрона фестивалю Франца-Ксавера Моцарта та Людвіга ван Бетховена  у виконанні Молодіжного симфонічного оркестру України / YsOU.

YsOU — колектив, заснований Оксаною Линів у 2016 році. Це молоді музиканти з усіх куточків України, віком від 12 до 22 років, діти Незалежної України, що є вже визнаними культурними амбасадорами України в світі.

Розпочне концерт кантата «Перший весняний день» Франца Ксавера Моцарта — музичного просвітника Галичини, що залишив по собі яскравий слід в мистецькому житті Львова, де він прожив майже 30 років. Щороку фестиваль LvivMozArt відкриває для публіки музику Франца Ксавера в знак пошани та подяки до видатного молодшого сина Моцарта.

Кульмінацією концерту-закриття Третього фестивалю LvivMozArt стане геніальний твір великого німецького композитора Людвіга ван Бетховена.У 2020 році світ святкуватиме 250 річницю з дня народження Людвіга ван Бетховена.

Ідею створення Симфонії №9 композитор проніс через усе життя, вона стала квінтесенцією його творчих пошуків та ідеалів.  Під час прем’єри симфонії автор диригував при повній глухоті, яку, як хрест ніс впродовж багатьох років і до самої смерті. Публіка була вражена, плакала, підкидувала головні убори, щоб глухий композитор побачив її захоплення!

Ще в юності Бетховена вразив вірш провідника руху «Буря і натиск» Фрідріха Шиллера «Ода до радості», який на хвилі європейського гуманізму був закликом до об’єднання та братерства на землі. Ці образи він втілив останній симфонії, що стала справжнім революційним твором не лише для самого композитора, а й для всього музичного світу. У 4-тій частині Симфонії у виконанні великого складу оркестру, підсиленого хором та солістами, звучить відома «Ода до радості», що через своє потужний зміст стала загальноєвропейським гімном єднання  та свободи людства.

 

Додаткова знижка 15% на квитки  при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Діє знижка 30% для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Увага! Для придбання квитка зі знижкою слід використати промокод  discounticket. Квиток зі знижою вважаєтся дійсним лише з документом, який засвідчує Вашу особу та статус  пільгової категорії. 

1 / 10

ДРЕС-КОД: Black tie