субота 28 серпня
Фестиваль сімейних ансамблів

Під час подорожі з Відня до Львова трапилось нечуване: Франц Ксавер Моцарт загубив своїх музикантів!

Прибувши у серце Галичини він змушений шукати колег на вулицях міста. Львів одразу п’янить його  запахом кави та веселим гамором, він з надією намагається знайти серед вуличних музикантів рідні обличчя своїх друзів.  З ним вітаються незнайомці, роблять селфі, здивовано розпитують, хто він, чи він, бува, не загубився. У вирі пошуків та нових знайомств, Франц Ксавер дізнається, що неподалік відбувається “Фестиваль сімейних ансамблів"! Збадьорено крокуючи на площу Маланюка, він з перших ноток впізнає знайомі композиції та радіє – так, нарешті він знайшов свій оркестр!


 

Фестиваль сімейних ансамблів в програмі Mozart Kids – це унікальна можливість помузикувати всією родиною разом із відомими виконавцями. Не лише династія Моцартів славилася тим, що там від покоління до покоління передавалась любов до музики. LvivMozArt запрошує на подію талановиті родини, які грають на музичних інструментах та з радістю долучаться спільного концерту!

Щоб стати учасником Фестивалю сімейних ансамблів, слід залишити заявку за посиланням:,https://forms.gle/48MqYZP529KDxLTPA