DJ Night - Lem 100 DZ'OB

 

Ніч для експериментів та творчого міксу музики, простору та світла.

Класична музика – це не лише про розкішні зали та академічне виконання. Мистецтво трансформується та віддзеркалює усі суспільні зміни. Воно здатне проникати глибоко в підсвідоме і змушує затамовувати подих.

Концерт до 100-літнього ювілею видатного письменника Станіслава Лема, в честь якого названа головна локація Трамвайного Депо Lem Station. Лем як митець-фантаст відкривав нові грані та відтінки, а концерт експериментального гурту втілює подібні пошуки та відкриття в наш час. В ХХІ столітті, коли людство досягло величезного прориву в технічній сфері і вільно літає в космічний простір Всесвіту, ми все одно звертаємось до музики. До форми мистецтва, яке здатне досягати інших сфер, без особливих ресурсів чи інновацій.

 

DZ’OB – унікальний український ансамбль, що поєднує у своїй творчості IDM, техно, дабстеп з аванґардною академічною музикою. Поєднання гобоя, кларнета, фагота і струнних з електронікою, синтез актуальної танцювальної та академічної традицій сплітаються в потужний і нетривіальний музичний перформанс.

 

 

Додаткова знижка 20% при оплаті карткою Visa Premium

 

Виконавці: DZ’OB