середа 07 серпня

Lem Station
перехр. вул. Д.Вітовського, Ак.Сахарова, Героїв Майдану

21:00

«Перетини» – Презентація нової програми Абраама Броди & Group

Вперше в Україні Абраам Броди, митець, що активно співпрацює з Мариною Абрамович, знаковий учасник найпрестижніших фестивалів світу та автор неповторного стилю інструментального перформансу! Він входить в топ-10 сучасних артистів  за версією Нью-йоркського радіо.

Разом із колективом відомих литовських музикантів-експериментаторів, Абраам Броди поділиться новинками з альбому «Перетини», записаного у студії Greenhouse в Ісландії. В своїй творчості митець поєднує як класичні звучання з використанням електронних ефектів, так і фольклор, що робить його музику одночасно футуристичною та міцно пов’язаною з прадавнім світом балтійських традицій.

Музика Абраама Броди занурює нас в стан, коли кожен може зазирнути вглиб себе. Це  медитація та сповідь, яка спонукає до відвертості та щирості, ставить нас обличчям один до одного. За допомогою незвичної атмосфери музики та використанням унікального поєднання струнних, електронних та ударних інструментів, інсталяцій та  голосу — музичний перформанс Абраама Броди вражає кожного.

Тріо Абраама Броди — це не класичний ансамбль, де кожен виконавець грає лише на одному інструменті. Це мульти-інструментальність та експериментальна творчість в реальному часі, коли кожен учасник постійно перевтілюється, незмінно залишаючись частиною спільного дійства.

 

Знижка 15% на квитки при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Діє знижка 30% для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Увага! Для придбання квитка зі знижкою слід використати промокод
discounticket. Квиток зі знижою вважаєтся дійсним лише з документом, який засвідчує Вашу особу та статус  пільгової категорії.

1 / 10

ДРЕС-КОД: Cocktail

Перформанс: Абраам Броди (США-Литва)

Ударні: Августас Баронас (Литва)

Скрипка: Лора Кміеляускайте (Литва)

Віолончель: Арнас Кмеляускас (Литва)