середа 07 серпня

Львівська опера
Пр. Свободи, 28

19:00

Шопенівський вечір

Концерт-речиталь Лю Сяою це зворушлива елегія фортепіанної музики Фридеріка Шопена, одного із найяскравіших композиторів доби Романтизму. 

Гра канадського піаніста Лю Сяою — це поєднання вишуканої майстерності в подачі звуку та віртуозності. Він лауреат численних конкурсів: переможець International Music Festival у Візеу, Портулагія (2019), конкурсу Prixd’Europe 2015, переможець на конкурсах Артура Рубінштейна в Тель-Авіві (2017), Interlaken Classics в Берні, Міжнародному конкурсі піаністів в Сендаї, та є володарем премії Grand Prix Animato (Париж, 2016). Лю Сяою є фіналістом Міжнародного музичного конкурсу в Монреалі (2014).

Лю Сяою визнаний одним із найбільш музично-динамічних і технічно обдарованих піаністів нового покоління, чиї інтерпретації є «потужними, блискучими та виплеканими дисциплінованим розумом.» (The Telegraph).

Лю Сяою зробив численні студійні записи творів Бетховена, Шопена, Равеля, Саті для  SCS Radio-Canada, що транслювались по всьому світу.

 

Програма:

Фридерік Шопен
 – Балада №2, фа мажор, Тв. 38
 – Етюди №4,5 Тв.10, №4 Тв.25
 – Соната №2, сі бемоль мінор
 – Моцарт-Шопен Variations on la cidarem la mano, Тв.2

 

Додаткова знижка 15% на квитки при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Діє знижка 30% для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Увага! Для придбання квитка зі знижкою слід використати промокод
 discounticket. Квиток зі знижою вважаєтся дійсним лише з документом, який засвідчує Вашу особу та статус  пільгової категорії. 

1 / 8

Солісти: Лю Сяою (Канада-Франція)