середа 07 серпня

Додаткова знижка 15%  при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Один з найкращих хорів України презентує оригінальну програму з творів титана української музики Бориса Лятошинського та світових сучасних композиторів.

Борис Лятошинський – основоположник українського музичного модерну та один із велетів європейського мистецтва. Постать Лятошинського в  культурі України у ХХ століття є визначальною. Його симфонічні твори стоять на рівні із симфонічними полотнами світових класиків. А камерно-вокальна музика вражає глибиною змісту неординарного почерку митця. Хори, які були написані на вірші українських класиків – Шевченка та Рильського – прозвучать у першому відділі концерту.

В  другому відділі концерту прозвучать  твори сучасних композиторів США, Іспанії та Латвії. Музика польського композитора Кшиштофа Пендерецького та латвійського митця  Петеріса Васкса стала культурним символом кожної з країн. Васкс навчався в Пендерецького основ алеаторики, однієї із течій авангардної музики.

Мортен Лаурідсен  та Рандал Стропе – відомі музиканти, представники американської сучасної музики. Раміро Реал – іспанський композитор молодої генерації. Світовим різноманіттям збагачений репертуар хору “Софія”, що славиться як перший виконавець сучасної української та світової музики в Україні. Колектив активно бере участь в  престижних конкурсах та міжнародних фестивалях хорового співу. У вересні 2011 року хор «Софія» записав свій прем'єрний диск «Літургія», до якого увійшли відомі твори російських композиторів Рахманінова, Чайковського, Архангельського, Чеснокова, Шнітке та інших композиторів. У 2017 року хор «Софія» зайняв призове місце на Harmonie Festival  в Німеччині,а також колектив виграв ГРАН-ПРІ на 56 Міжнародному конкурсі хорів «Seghizzi» в Італії.

З 2010 року керівником хору є Олексій Шамрицький.

 

Програма:

Б.Лятошинський,  5 хорів на слова М.Рильського ("Осінь", "Широке поле", "Колискова", "Шепоче задумливо листя", “Слава тим, хто прагне волі”)

Б.Лятошинський, 2 хори на слова Т.Шевченка ("Тече вода","Із-за гаю сонце сходить")

Б.Лятошинський, Цикл "З минулого" (“Рим уночі”, “Менует”)

К.Пендерецький “Херувимська песнь"

П.Васкс "Mate saule"

М.Лаурідсен "Io piango"

Р.Строп "Conversation of soul"

Р.Реал "Vivamus atque amemus"

1 / 1

Солісти: Олена Горяйнова

Диригент: Олексій Шамрицький

Камерний Хор "Софія" (Україна)