неділя 11 серпня

Львівська опера
Пр. Свободи, 28

11:00

«Подорож Моцарта до Праги»

Скільки тривала довга подорож каретою у далекому XVIII столітті?..

Запрошуємо приєднатися до Моцарта у його веселій мандрівці до Праги. Додамо до багажу декілька улюблених мелодій, музику до танцю та передчуття свята — композитор якраз прямує туди на прем’єру своєї опери «Дон Жуан». Хіба не чудова нагода незабутньо провести час у спільному музикуванні?

На наймолодшу публіку фестивалю чекатиме знайомство з оркестровими музикантами та інструментами віч-на-віч, програма з улюблених мелодій золотої віденської класики, веселі завдання та пізнавальні цікавинки про життя Моцарта та часи розквіту культури 18 століття.

Програма:

Вольфганг Амадей Моцарт
 – Дует для скрипки та альта Соль мажор
 – «Через ніжність і лестощі» з опери «Викрадення із Сералю»  (обробка для флейти та гобоя )
 – «Voi che sapete» з опери «Весілля Фігаро»  (обробка для кларнета та фагота)
 – Увертюра до опери «Весілля Фігаро»
 – Арія  Фігаро «Non piu andrai», марш та фінал з 3 акту опери «Весілля Фігаро»
 – Симфонія №38 «Празька»

Концепт інтерактивного дитячого концерту розроблений європейськими музикознавцями Беттіною Бютнер-Крамер та Ліліан Ґен для оркестру Віденської  філармонії. Ця музична програма набула великого успіху і неодноразово була презентованою різними оркестрами Європи.

 

Знижка 15% на квитки при оплаті картами Visa Platinum, Visa Infinite і Visa Signature.

Діє знижка 30% для студентів, учасників бойових дій, пенсіонерів та людей з інвалідністю. Увага! Для придбання квитка зі знижкою слід використати промокод 
 discounticket. Квиток зі знижою вважаєтся дійсним лише з документом, який засвідчує Вашу особу та статус  пільгової категорії.

1 / 16